XI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – ostatnie chwile na rejestrację!

5 grudnia 2016, 14:44

To już ostatnie dni, by zgłosić swój udział w XI Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – największym wydarzeniu tego typu w Polsce. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualną sytuacją i trendami na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym, nie zwlekaj i już dziś zarejestruj swój udział.

Zgłoszenia rejestracyjnego można dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie SDCM.

Już 8 grudnia b.r. w gmachu Ministerstwa Rozwoju spotkają się przedstawiciele największych dystrybutorów i producentów części motoryzacyjnych działających w Polsce, a także europejskich organizacji branżowych między innymi FIGIEFA oraz CLEPA (jedynej europejskiej organizacji producentów części motoryzacyjnych). Kongres uświetnią swoją obecnością także przedstawiciele urzędów państwowych zajmujących się rynkiem motoryzacyjnym.

Na Kongresie zaplanowano przedstawienie  interesujących prezentacji o rynku motoryzacyjnym, a także wiele interaktywnych dyskusji na tematy takie jak:

  • wyniki przemysłu i handlu w motoryzacji,
  • rozwiązanie problemu braku kadr w branży motoryzacyjnej,
  • regulacje prawne ograniczające dostęp do złącza OBD,
  • konsekwencje wprowadzenia elektronicznej książki serwisowej,
  • wsparcie finansowe rozwoju firm.
  • Rewolucja – Przemysł 4.0

 

Kongres to nie tylko oficjalne wystąpienia, ale również debaty i dyskusje panelowe, podczas których eksperci przestawiają poglądy na najbardziej aktualne tematy. Dochodzi przy tej okazji do ciekawych konfrontacji różnych argumentów i racji. Uczestnicy bardzo też cenią możliwość prowadzenia nieoficjalnych rozmów w kuluarach.

Powagi wydarzeniu nadaje fakt, iż patronami Kongresu są Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!