DTW Logistics laureatem prestiżowych wyróżnień

16 grudnia 2016, 0:46

DTW Logistics, polski operator logistyczny o zasięgu międzynarodowym specjalizujący się w logistyce kontraktowej oraz transporcie i spedycji międzynarodowej, otrzymał w ostatnim czasie dwa prestiżowe wyróżnienia. W listopadzie przyznano mu tytuł „Ambasadora marki KÖEGEL”, a w grudniu dyplom dla „Perspektywicznej firmy logistycznej” w ramach programu badawczego Operator Logistyczny Roku.

Pierwszą z nagród – statuetkę oraz tytuł Ambasadora marki KÖEGEL – DTW Logistics odebrał podczas gali zorganizowanej 24 listopada 2016 roku pod Warszawą. Nagrody ufundowała firma KÖEGEL oraz Grupa DBK – Generalny Importer KÖEGEL w Polsce.
dtw_logistics_-_zdjecie_naczepy

Firma już od dwóch lat współpracuje z Grupą DBK, która poza szerokim asortymentem naczep oraz części zamiennych, gwarantuje także usługi serwisowe. Przez ten czas DTW Logistics nabyło już kilkadziesiąt naczep znacznie poszerzając tym samym własną flotę nowoczesnych pojazdów. Kilka kolejnych zasili dział transportu DTW Logistics już w przyszłym roku.

„Chcąc spełniać najwyższe standardy naszych usług transportowych szczególnie dbamy o jakość pojazdów oraz naczep, którymi przewozimy towary naszych klientów. Dlatego też wybraliśmy do współpracy Grupę DBK, będącą Generalnym Importerem marki KÖEGEL w Polsce, która już od dwóch lat jest naszym dostawcą. Nagroda Ambasadora marki KÖEGEL stanowi dla nas potwierdzenie, że był to czas doskonałej współpracy, w trakcie której zbudowaliśmy bardzo dobre relacje biznesowe” – powiedział Radosław Dudek, dyrektor zarządzający DTW Logistics.

Kolejne wyróżnienie i tytuł „Perspektywiczna firma logistyczna”, przyznane w ramach programu badawczego Operator Logistyczny 2016 – DTW Logistics odebrał w dniu 8 grudnia 2016 roku podczas uroczystej gali w Warszawie.

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Ocenie poddawane są potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Badanie prowadzą Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!