KH-KIPPER podsumowuje rok 2016

, 22 grudnia 2016, 10:29

Miniony rok był dla KH-KIPPER jednym z najlepszych w historii firmy. Kolejny raz z rzędu udało się zwiększyć skalę działalności – tym razem znacznie, bo o jedną trzecią.

jeden_z_dwoch_zakladow_produkcyjnych_miesci_sie_w_kajeta-kopiowanie

Tak duży wzrost był rezultatem dalszego rozwoju sprzedaży eksportowej, która stanowi ok. 90% produkcji. Załoga KH-KIPPER wykonała sporo pracy związanej z obsługą bieżącej działalności, imprez targowych, wprowadzeniem nowych lepszych rozwiązań, poprawą logistyki wewnętrznej i składowania oraz poprawą warunków pracy. Zadań było wyjątkowo wiele, a projekty były prowadzone równolegle. Podjęte działania w końcowym rezultacie przyczyniły się do poprawy możliwości firmy, jakości oraz wydajności.

Jak co roku postawiono także na dalszą modernizację dwóch zakładów produkcyjnych zlokalizowanych koło Kielc, rozbudowę powierzchni magazynowej, odkładczej i parkingowej oraz doposażenie parku maszynowego. Zakupiony został m.in. laser do cięcia blach, kabina śrutownicza, wyposażenie spawalnicze, prasa hydrauliczna, suwnice, tokarskie i frezarskie centra obróbcze CNC czy nowe wózki widłowe.

elektroniczny_system_mierzenia_przechylu_to_jedna_z_tego-kopiowanie

Firma co roku wprowadza nowe modyfikacje produktów w zależności od sytuacji rynkowej bądź indywidualnych potrzeb klientów. Na przykład, od 2016 roku do wszystkich wywrotek oferuje dodatkowo elektroniczny system mierzenia przechyłu, zadaniem którego jest zwiększenie bezpieczeństwa podczas wyładunku. System na bieżąco informuje kierowcę o takich parametrach jak kąt nachylenia pojazdu, temperatura i ciśnienie oleju. Wskazuje także konieczność wymiany oleju i filtra. W tym roku firma otrzymała medal targowy za wywrotkę wyposażoną w ten system.

25.10.2016 Kielce , Targi Kielce  Regionalne Orly Eksportu  Ceremonia wrecenia nagrod - kategoria "Eksportowy produkt"  N/z od lewej:   Tomasz Salomon ,  Andrzej Kamionka - prezes KH-Kipper , Waldemar Skowron - prezes Mesko , Mariusz Sokolowski - prezes Tevor  Fot. Piotr Guzik/Fotorzepa
25.10.2016 Kielce , Targi Kielce
Regionalne Orly Eksportu
Ceremonia wrecenia nagrod – kategoria „Eksportowy produkt”
N/z od lewej: Tomasz Salomon , Andrzej Kamionka – prezes KH-Kipper , Waldemar Skowron – prezes Mesko , Mariusz Sokolowski – prezes Tevor
Fot. Piotr Guzik/Fotorzepa

Modyfikacje nie ominęły naczep KH-KIPPER – w ofercie znajdują się wersje zarówno 2- i 3-osiowe klasyczne ramowe, z częściową ramą i bez ramy, wersje stalowe i aluminiowe.

sam_3776_modified-kopiowanie

Już dziś KH-KIPPER zapowiada pojawienie się na początku 2017 roku nowego modelu zabudowy kopalnianej W1MV oraz całkowicie nowej wersji budowlanej wywrotki W1C. Zabudowy przeznaczone są głównie na rynki rosyjskojęzyczne oraz dalekie, np. Afryka. Całkowicie nowe produkty są znacznie lżejsze dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i konstrukcji. Dodatkowo w ofercie znajdą się nowe przyczepy do przewozu kontenerów rolkowych współpracujące z urządzeniami hakowymi.

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku KH-KIPPER pragnie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć swoim Klientom, Partnerom, Przyjaciołom i Zespołowi moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!