DAF otrzymuje nagrody „2016 Commercial Fleet Awards”

27 grudnia 2016, 19:05

DAF Trucks otrzymała trzy prestiżowe nagrody na tegorocznej ceremonii wręczenia nagród flotowych „2016 Commercial Fleet Awards”: razem z nagrodą DAF Trucks jako najlepszego producenta ciężarówek flotowych roku („Truck Fleet Manufacturer of the Year”), seria ciężarówek DAF LF została uznana za najlepsze miejskie samochody dostawcze („Best Urban Delivery Truck”), a seria DAF CF wygrała w kategorii najlepszych samochodów dystrybucyjnych („Best Distribution Truck”). To już drugi rok z rzędu, w którym DAF Trucks wygrywa nagrodę Commercial Fleet Award zarówno za serię LF, jak i producenta ciężarówek flotowych roku.

workhouse
workhouse

W 2016 r. ceremonia wręczania nagród „Commercial Fleet Awards” odbyła się w hotelu Hilton Metropole w Birmingham. – Nagrody te są dla nas niesłychanie cenne. Są one wyrazem uznania przez osoby zarządzające firmami transportowymi i managerów flot w Wielkiej Brytanii, że dogłębnie rozumiemy potrzeb branży – powiedział Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży i członek zarządu DAF Trucks N.V. – Nagrody podkreślają wysoką jakość naszych ciężarówek i usług, co przyczynia się do osiągnięcia najniższego kosztu eksploatacji i najwyższej efektywności transportowej, z czego nasi klienci wciąż czerpią korzyści. Nie bez powodu DAF od 20 lat jest rokrocznie wybierana czołową firmą na rynku brytyjskim.

Komentując nagrodę „Truck Fleet Manufacturer of the Year” jury stwierdziło: – Od jakości ciężarówek po niezrównaną pomoc serwisową DAF ITS, DAF zapewnia realizację wszystkich potrzeb flotowych firm transportowych. Ponadto sieć dealerów koncentruje się na jak najlepszej obsłudze swoich klientów. DAF jest punktem odniesienia dla całej branży samochodów ciężarowych.

workhouse
workhouse

Ostatnio seria ciężarówek DAF XF zdobyła tytuł ciężarówki flotowej roku („Fleet Truck of the Year”) i najlepszej ciężarówki roku („Master Truck of the Year”) odpowiednio w Wielkiej Brytanii i Polsce, a model CF otrzymał tytuł najlepszej ciężarówki dystrybucyjnej („Best Distribution Truck”) w ramach wyborów irlandzkiej ciężarówki roku.

Nagrody „Commercial Fleet Awards” to inicjatywa czołowego brytyjskiego magazynu flotowego „Commercial Fleet”.

DAF Trucks Polska Sp. z o.o, jest przedstawicielstwem DAF Trucks NV, producenta pełnej gamy ciągników i podwozi pod zabudowę, oferując odpowiedni pojazd dla każdego zastosowania. DAF jest również wiodącym dostawcą usług: kontraktów serwisowych DAF MultiSupport, usług finansowych świadczonych przez PACCAR Financial, innowacyjnego systemu zarządzania flotą DAF Connect oraz najwyższej klasy systemu dystrybucji części zamiennych świadczonych przez PACCAR Parts. DAF Trucks N.V. ma zakłady produkcyjne w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii, Leyland w Wielkiej Brytanii oraz w Ponta Grossa w Brazylii oraz ponad 1000 dealerów i punktów serwisowych w Europie i poza nią. W Polsce autoryzowana sieć dealerów obejmuje 27 nowoczesnych serwisów rozmieszczonych przy najważniejszych węzłach transportowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!