Continental wyróżniony

3 października 2008, 0:00

MAN nagrodził firmę Continental prestiżowym tytułem „Trucknology Supplier”. MAN nagradza w ten sposób dziesięciu dostawców, oceniając ich rzetelność, sumienność, skuteczność i innowacyjność w działaniu, kompetencje techniczne, jakość, ekonomiczność oraz zaplecze logistyczne.

Jak podkreślają przedstawiciele MANa, wieloletnie partnerskie relacje MANa z Continental AG oparte są przede wszystkim na zaufaniu, współpracy oraz wyjątkowej innowacyjności w działaniu. Ponadto, Continental nierzadko wykazywał się ogromnym refleksem i szybkością działania w sytuacjach, kiedy pojawiały się problemy z dostawą produktów, dlatego też właśnie tej firmie w znacznej mierze MAN zawdzięcza to, że w 2007 roku wszystkie pojazdy miały opony na czas.

Peter Matzke, który stoi na czele międzynarodowego działu ds. oryginalnego wyposażenia oraz produktów w dziale Opon do Samochodów Ciężarowych Continental uważa, że przyznana nagroda to wyraz uznania dla wysiłku i pracy całej firmy w ciągu ostatnich kilku lat: „Naszym zadaniem jest sprostać najwyższym standardom we wszystkim, co robimy; staramy się więc oczywiście sprawić, by nasi klienci byli bardzo zadowoleni z dostarczanych przez nas części oryginalnych. Dlatego też zarówno ja, jak i cały mój zespół, tak bardzo cieszymy się z otrzymania tego wyróżnienia.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!