Membrany Neotec w Tiptopol

11 października 2008, 0:00

Podczas zakończonych niedawno targów Automechanika 2008, odbywających się we Frankfurcie nad Menem została zaprezentowana nowa marka na rynku membran – Neotec. Membrany Neotec wytwarzane są w firmie Tiptopol.

Dwudziestoletnie doświadczenie w ich produkcji, udoskonalenie składów mieszanek gumowych, ciągłe inwestycje w laboratorium badawcze pozwoliły na opracowanie produktu spełniającego najwyższe standardy europejskie. Wytrzymałość membran potwierdzona jest 5.000.000 cykli roboczych stanowiących obecnie minimalne wymagania dla rynku oryginalnych części zamiennych.

Aktualnie w ofercie firmy znajduje się blisko 200 typów najbardziej popularnych referencji na rynku. Nowa marka to również lepsze wsparcie techniczne dla potencjalnych klientów firmy. Został wydany nowy katalog dostępny w wersji drukowanej jak i elektronicznej. Wyszukiwarka produktów znajdująca się na stronie www.tiptopol.com.pl pozwala na dobór odpowiedniego produktu, bazując na podstawie numerów referencyjnych firm konkurencyjnych, jak również na oryginalnych numerach fabrycznych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!