120 nowych Volvo FH we flocie LINK

3 marca 2017, 16:39

20 nowych ciągników siodłowych Volvo FH trafiło do floty transportowej firmy LINK. To pierwsze ze 120 pojazdów, które trafią do przewoźnika w ramach podpisanego w ubiegłym roku kontraktu. Pozostałe ciągniki zostaną przekazane LINK w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Wszystkie objęte kontraktem pojazdy to modele Volvo FH Globetrotter w konfiguracji 4×2, w wersji X-low, przystosowanej do ciągnięcia naczep typu MEGA. Układ napędowy ciągników stanowi zmodyfikowana jednostka D13 o mocy 500 KM, ze zautomatyzowaną skrzynią biegów I-Shift, połączoną z inteligentnym tempomatem śledzącym topografię terenu I-See.

Zamówione przez LINK pojazdy wyposażone są w zbiorniki paliwa o łącznej pojemności 1260 l. Firma zdecydowała się na kabiny w wersji Globetrotter oraz montowaną fabrycznie klimatyzację postojową I-Park Cool. Wszystkie ciągniki Volvo FH we flocie Spółki LINK będą wyposażone w reflektory biksenonowe oraz system audio z bluetooth, umożliwiający podłączenie 2 telefonów komórkowych.

Dodatkowo, w ramach podpisanego kontraktu, wszyscy kierowcy firmy LINK będą, w dniu odbioru pojazdów, uczestniczyli w całodniowym szkoleniu z zasad jazdy bezpiecznej i ekonomicznej, prowadzonym przez instruktorów Szkoły Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks.

Wszystkie zamówione pojazdy będą użytkowane w ramach 24-miesięcznego najmu oferowanego przez VFS Usługi Finansowe Polska oraz będą objęte obsługą zapobiegawczo-serwisową w ramach Złotego Kontraktu Serwisowego Volvo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!