Części do autotransporterów w Inter Cars

7 marca 2017, 0:25

Inter Cars wprowadził do swojej oferty części zamienne do autotransporterów najpopularniejszych marek na rynku. Głównym dostawcą wspierającym w tym przedsięwzięciu został Schneebichler.

Autotransportery przewożące pojazdy stanowią spory segment naczep specjalistycznych. Są to skomplikowane maszyny posiadające wiele systemów hydrauliczno-mechanicznych, które pozwalają sterować podnoszeniem pokładów oraz wysuwaniem najazdów tak, aby załadunek i rozładunek był możliwie jak najłatwiejszy i najszybszy.

W odpowiedzi na potrzeby klientów firma Inter Cars wprowadziła do swojej oferty części zamienne do autotransporterów najpopularniejszych marek na rynku. Głównym dostawcą wspierającym w tym przedsięwzięciu został Schneebichler.

Schneebichler to austriacka firma istniejąca na rynku od 1980 roku, od zawsze działająca w segmencie naczep specjalistycznych służących do przewozów pojazdów. W ofercie firmy znajduje się ponad 2000 części zamiennych, poczynając od typowo specjalistycznych elementów systemu podnoszenia pokładów, przez hydraulikę siłową, po części zawieszenia, hamulców czy akcesoria do przewożenia pojazdów.

Zapraszamy do składania zamówień i zapytań u sprzedawców w filiach Inter Cars.

 

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krakus, 8 marca 2017, 22:22 0 0

Pierwszy raz słyszę o takim producencie naczep do przewozu samochodów. LOHR - to rozumiem - stąd też nazwa "lora"...

Odpowiedz