Zmiana operatora w serwisie Volvo Trucks w Torzymiu

5 stycznia 2009, 0:00

W wyniku porozumienia, zawartego pomiędzy firmami Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe oraz Z.H.U. Józef Skrzypa, działalność w zakresie świadczenia usług serwisowych i sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo, prowadzona w Torzymiu przez Volvo Truck Center Polska, zostanie, z dniem 01 stycznia 2009 roku, przejęta przez Z.H.U. Józef Skrzypa.

Adres oraz numery telefonu i fax-u do punktu serwisowego pozostają bez zmian:

Z.H.U. Józef Skrzypa tel.: +48 68 341 30 52
Kolonia Poręby fax: +48 68 341 30 54
66-235 Torzym tel. 24-godz.: +48 607 881 783

Punkt serwisowy w Torzymiu nadal pozostaje siedzibą punktu sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, realizowanej na tym terenie bezpośrednio przez Volvo Truck Center Polska.

ZHU Józef Skrzypa posiada autoryzację na świadczenie usług serwisowych Volvo oraz sprzedaż Oryginalnych Części Volvo od roku 2002, a punkt w Torzymiu będzie drugim, obok punktu w Szczecinie, autoryzowanym punktem serwisowym samochodów ciężarowych Volvo, prowadzonym przez tę firmę.

Firma Volvo Truck Center Polska, dotychczas prowadząca działalność w Torzymiu w zakresie serwisu i sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo, skupia się obecnie na dalszym rozwoju tej działalności w swoich sześciu, w pełni zarządzanych przez Volvo, punktach Volvo Truck Center, inwestując jednocześnie w rozwój i budowę nowych obiektów w strategicznych punktach kraju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.254.233.*, 6 stycznia 2009, 0:00 0 0

Mądre posunięcie -dzielić koszty w dobie kryzysu. "sprzedam trochę splendoru w zamian za koszty?"

Odpowiedz