Chłodnice do trucków

18 stycznia 2009, 0:00

Oferta producenta i dystrybutora chłodnic NRF B.V. dostępna na polskim rynku poprzez GAB-RAT, poszerzyła się w ubiegłym roku o wiele referencji do samochodów ciężarowych – zarówno chłodnic wody, jak i skraplaczy i intercoolerów. Są to pozycje katalogowe, które można zidentyfikować w ofercie firmy. Na stronie firmy www.nrf.eu można znaleźć pełen program produktów do trucków w formie pliku PDF.

Poza produktami katalogowymi NRF wykonuje rdzenie chłodnic i intercoolerów na zamówienie, pod wymiary podane przez klienta. W przypadku intercoolerów stosowany system AS200 pozwala na produkcje rdzeni w trzech grubościach – 40,50 i 62 mm, o maksymalnych wymiarach 1000 x 937 mm, które wykonywane są z aluminium.
Kilkanaście różnych systemów lamelek i rurek oraz grubości materiału umożliwia wykonanie rdzeni wszelkiego rodzaju, do szerokiego zastosowania między innymi w przemyśle oraz rolnictwie.

Dodatkowo nieustannie poszerzany jest zakres wymiarów ograniczających produkcje rdzeni Bar Plate do zastosowań w przemyśle ciężkim. NRF oferuje nie tylko rdzenie Bar Plate, ale również możliwe jest wykonanie kompletnych chłodnic. Konstrukcja Bar Plate znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle ze względu na swoją wytrzymałość na wysokie temperatury oraz ciśnienie. Informacje na temat wykonania tego typu rdzeni, jak również wszelkich innych rdzeni specjalnych uzyskać można kontaktując się bezpośrednio z firmą GAB-RAT (www.gabrat.com.pl).

Materiały dostarczyła firma GAB-RAT. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!