Nowy oddział firmy winkler w Poczdamie

18 stycznia 2009, 0:00

Z początkiem lutego firma winkler otwiera nowy oddział w Poczdamie – klienci z zachodniej części Berlina i z Brandenburga będą teraz mogli łatwiej i szybciej korzystać z oferty firmy w której znajdują się części zamienne do pojazdów użytkowych.

Dodatkowo do istniejącego oddziału w Hoppegarten, dzielnicy Berlina, na początku lutego 2009 firma winkler otwiera nowy oddział w Poczdamie. Pozwoli to w przyszłości na jeszcze szybsze i bardziej indywidualne zaopatrywanie klientów w regionie w wymagane części zamienne. Składający się z 16 osób zespół pracowników w Poczdamie ma zapewnić kompetentne, wyczerpujące i niezawodne doradztwo we wszystkich kwestiach, związanych z pojazdami użytkowymi. Zadaniem doradców firmy winkler będzie bardzo szybko i pewnie zidentyfikować odpowiednie części zamienne i udostępnić je klientowi poprzez dostawę kurierem.
Magazyn oddziału, w którym składowanych jest ponad 7.500 artykułów, pozwoli na bezpośredni odbiór wszystkich typowych części zamiennych. Oferta artykułów z Poczdamu jest poszerzona o szybki dostęp do magazynu w Berlinie oraz do magazynów centralnych w Kassel i Ulm. Obydwa centralne magazyny firmy winkler, oferujące pełny asortyment ponad 100.000 części zamiennych do pojazdów ciężarowych, naczep, pojazdów dostawczych i autobusów, należą do największych w Europie.

Zamówienia w poczdamskim oddziale można składać w dni robocze od godziny 7:30 do 18:30, a w soboty od 8:00 do 12:00. Oddział dysponuje ponadto dużym sklepem z aktualnymi ofertami promocyjnymi i z dostępnymi na miejscu popularnymi artykułami, takimi jak środki do czyszczenia i pielęgnacji, lampy i żarówki, osprzęt do zabezpieczania ładunku i inne części uniwersalne. Ponadto klienci już niedługo będą mogli korzystać z bogatej oferty szkoleniowej na rok 2009. W sali szkoleniowej w Poczdamie winkler zapewnia możliwość pogłębiania wiedzy i wiadomości dotyczących pojazdów użytkowych.

Przed otwarciem oddziału w Poczdamie w lutym pracownicy nowego oddziału są już osiągalni telefonicznie pod numerem 0049 3342/3088-0. Więcej informacji o oddziałach frmy Winkler na stronie internetowej www.winkler.de

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!