„Postaw na Oryginał” (Przygotowała firma Continental ContiTech)

18 stycznia 2009, 0:00

Od stycznia 2009 firma Continental ContiTech wprowadza swój nowy program lojalnościowy we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży miechów zawieszenia marki ContiTech. Program lojalnościowy będzie łączył funkcje nagradzającą, uświadamiającą, jakie miechy zawieszenia warto montować oraz oczywiście rozrywkową.

Program lojalnościowy „Postaw na Oryginał” pozwala odebrać nagrodę już za zakup jednego miecha zawieszenia. W przypadku chęci otrzymania nagród o większej wartości klienci mogą gromadzić środki płatnicze Euro Conti na karcie stałego klienta przez okres zawarty w regulaminie programu. Zgromadzone środki płatnicze Euro Conti będzie można wymienić na atrakcyjne prezenty z katalogu marketingowego ContiTech i wybrać ciekawy upominek nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich.

Przystąpienie do programu polega na pobraniu i wypełnieniu w autoryzowanym punkcie sprzedaży miechów zawieszenia ContiTech Karty Stałego Klienta. Po otrzymaniu karty należy rejestrować środki Euro Conti przyznane za zakupy miechów zawieszenia marki ContiTech, potwierdzając je każdorazowo podpisem sprzedawcy i pieczątką. Za każdy zakupiony miech klient otrzyma 1 Euro Conti. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości środków Euro Conti klient będzie mógł bezgotówkowo nabyć towar z Katalogu Prezentów Contitech.

Wszelkie informacje na temat programu „Postaw na Oryginał”, regulaminu, katalogu prezentów dostępne są na stronie internetowej www.contitech.pl . Informacji można również zasięgnąć pod numerem telefonu 071 79 858 82 lub wysyłając e-mail na adres karta@contitech.pl  .

ContiTech zaprasza na zakupy do punktów sprzedaży autoryzowanych dystrybutorów:

• Inter Cars
• Autos
• Suder
• Vesterparts
oraz do skorzystania z programu „Postaw na Oryginał”.

ContiTech Polska
ul. Muchoborska 18
54-424 Wrocław
tel. /071/ 79 858 82
fax /071/ 79 858 81
e-mail: karta@contitech.pl  
www.contitech.pl  

Przygotowała firma Continental ContiTech.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.31.142.*, 22 stycznia 2009, 0:00 0 0

Korzystał ktoś z tego programu??

Odpowiedz

127.255.255.*, 26 stycznia 2009, 0:00 0 0

W Inter Cars program rusza o lutego, pobierasz kartę stałego klienta IC i za każdy zakupiony miech dostajesz 1 Euro. Program świetna sprawa, u mnie to pare Euro do pensji w prezentach ;-)

Odpowiedz

83.24.217.*, 27 stycznia 2009, 0:00 0 0

Niedługo nic nie będziemy musieli kupować , za paliwo- punkty i prezenty,za części- punkty i prezenty:-)))))))) - tylko jeżdzić i zużywać. Mam nadzieję że katalog będzie ciekawszy a nie tylko polary czapki i termosy

Odpowiedz