Stacje paliw Circle K przy autostradzie

26 kwietnia 2017, 12:01

Firma Circle K Polska, prowadząca dotychczas stacje paliw pod logo Statoil, kontynuuje rozwój sieci na polskim rynku. 25 kwietnia br. zostały otwarte dwie nowe stacje paliw przy autostradzie A-1, już pod nową marką Circle K.

Dwa nowe obiekty Circle K Polska zlokalizowane są przy autostradzie A-1 w Miejscach Obsługi Podróżnych Machnacz (trasa Łódź-Gdańsk) i Lubień (trasa Gdańsk-Łódź). Inwestycje usytuowane są po przeciwległych stronach autostrady.

W ofercie paliw znajdują się produkty miles – benzyna 95, olej napędowy i LPG, a także produkty Premium benzyna 98 milesPlus i diesel milesPlus. Dla pojazdów ciężarowych (TIR) przewidziano trzy stanowiska z możliwością szybkiego tankowania (120 l/min.) oraz AdBLUE. Dla samochodów osobowych przeznaczonych jest 10 stanowisk do tankowania oraz dwa stanowiska autogazu (LPG).

Obie stacje składają się ze sklepu o powierzchni ok. 450 m² oraz restauracji z zapleczem kuchennym, która może gościć do 50 podróżnych oferując im ciepłe dania w formie śniadań czy obiadów. Na terenie obu sklepów znajdują się również sekcje Simply Great Coffee oferujące szeroki wybór kawy. Uzupełnieniem kawy jest oferta wypiekanych na miejscu ciastek i pieczywa. Na obu stacjach dostępny jest także szeroki wybór hot dogów.

Osoby podróżujące z dziećmi mają do dyspozycji przewijaki oraz plac zabaw. Na obu stacjach znajdują się bankomaty firmy EURONET. Dla samochodów osobowych przewidziano dwa stanowiska serwisowe z odkurzaczem, kompresorem i możliwością wyczyszczenia dywaników, natomiast dla pojazdów ciężarowych znajduje się pole serwisowe oraz parking. Rozbudowane zostały również węzły sanitarne z prysznicami, zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy chcą się odświeżyć w trakcie podróży. Obie stacje są odpowiednio oznakowane, a ich lokalizacja jest widoczna z odległości kilku kilometrów, dzięki podświetlanym znakom z logo firmy, umieszczonym na 30-metrowych słupach.

– Proces zmiany marki ze Statoil na Circle K rozpocznie się oficjalnie 11 maja br. w Warszawie. Jednak dwa nowoczesne obiekty przy autostradzie A-1 działają już pod logo Circle K. Inwestycje te są potwierdzeniem dalszego rozwoju firmy Alimentation Couche-Tard na polskim rynku. Cieszymy się, że kierowcy podróżujący autostradą A-1 będą mogli przekonać się, że naszym celem jest zapewnienie im oferty na najwyższym, światowym poziomie -– mówi Michał Ciszek, Dyrektor Działu Operacyjnego w Circle K Polska.

Stacje Circle K przy autostradzie A-1 czynne są całodobowo i akceptują karty bankowe, karty Routex, DKV i UTA oraz karty programu lojalnościowego, który na obu nowych stacjach paliw działa pod nową nazwą Circle K Extra Club.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

pan A., 4 maja 2017, 12:11 0 -3

moim zdaniem przy wszystkich autostradach i drogach ekspresowych w Polsce, polskie stacje jak Orlen czy Lotos powinny mieć monopol;

Odpowiedz