3 miejsce firmy Kögel w konkursie na najlepszą markę logistyczną

5 maja 2017, 11:58

W wyborze dokonywanym przez czytelników i ekspertów magazynu LOGISTIK HEUTE na najlepszą markę logistyczną oraz przez Federalne Stowarzyszenia Logistyczne (Bundesvereinigung Logistik (BVL) e.V.) firma Kögel uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii naczep i nadwozi.

Petra Adrianowytsch, dyrektor zarządzający i Oliver Dietrich, kierownik sprzedaży na kraje niemieckojęzyczne w Kögel

853 uczestników w tej kategorii miało do wyboru 20 marek. Wynik 29,04 procent dla firmy Kögel to zaledwie 5,88 procent straty do zdobywcy drugiego miejsca. Trofeum dla firmy Kögel odebrali dyrektor zarządzająca Petra Adrianowytsch oraz Oliver Dietrich, kierownik sprzedaży nakraje niemieckojęzyczne. Już po raz drugi czytelnicy i eksperci dokonali wyboru.

Łącznie w jedenastu kategoriach startowało ponad 260 marek. Wśród nich były te, które w Niemczech uzyskują największe obroty i w niekwestionowany sposób kształtują rynek. Nominację przyznawał niezależny komitet pod kierownictwem prof. dr Christiana Kille z Uniwersytetu Würzburg-Schweinfurt.

W ankiecie uczestniczyło aż 853 czytelników i ekspertów. Każdy uczestnik musiał oddać głos w przynajmniej dziewięciu z jedenastu kategorii. W sumie ankietowani oddali 29 714 głosów.

– Czytelnicy, branżowi eksperci i nasi klienci, mogą zobaczyć markę Kögel na podium wśród producentów naczep i nadwozi, za co chciałabym bardzo podziękować.  –  mówi Petra Adrianowytsch, dyrektor zarządzająca w firmie Kögel.

– W szczególności cieszymy się z niewielkiego dystansu do drugiego miejsca, a także z tego, że marka Kögel utrzymuje mocną pozycję w branży, co z przyjmenością obserwujemy. – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!