BSL – turbosprężarki i wiele więcej

8 maja 2017, 23:01

Firma BSL posiada w swojej ofercie turbosprężarki do wszystkich typów pojazdów silnikowych, dzięki czemu plasuje się w czołówce polskich dystrybutorów tego produktu. Całkowity asortyment BSL jest jednak o wiele szerszy i obejmuje również inne grupy produktowe.

BSL ma w swojej ofercie turbosprężarki do pojazdów ciężarowych, autobusów, samochodów osobowych i dostawczych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. W gamie produktów znajdują się zarówno turbosprężarki nowe, jak i fabrycznie regenerowane.

Systematycznie rozszerzając asortyment turbosprężarek, BSL nie zaniedbuje również pozostałych swoich specjalizacji. Firma od zawsze kojarzona jest z częściami do napraw silników. Tutaj klient może liczyć na fachową pomoc i dobór części. Naprawa silnika to poważna sprawa, powiązana zwykle z istotną, kosztowną awarią. Dlatego warto zdać się na doświadczonego dostawcę części. W tym asortymencie firma systematycznie poszerza swoją ofertę o części do maszyn budowlanych, rolniczych i leśnych.

Części do napraw skrzyń biegów to kolejna specjalizacja, którą firmuje BSL. Tutaj także systematycznie firma poszerza asortyment, nie tylko dbając o dostępność produktów, ale również poszerzając krąg odbiorców o użytkowników maszyn roboczych. W planach jest rozbudowanie asortymentu o części dla rolnictwa. Wizytówką tego działu są szkolenia, wyjazdy do fabryk produkujących części oraz spotkania branżowe.

Od dwóch lat firma BSL, jako autoryzowany dystrybutor części z fabryki EATON, promuje sprzęgła tej marki. Nowe sprzęgła, produkowane w Polsce przez amerykański koncern, zdobywają rynek. Nie bez powodu firma BSL została dystrybutorem sprzęgieł EATON. Na tę decyzję złożyło się kilka powodów. Pierwszym z nich jest fakt, że BSL od wielu lat jest przedstawicielem EATON w asortymencie części do skrzyń biegów. Sprzęgła EATON gwarantują jakość, co wpisuje się w politykę firmy, polegającą na dostarczaniu części z najwyższej półki. Sieć odbiorców sprzęgieł EATON cały czas się poszerza. Ma na to wpływ wyjątkowy serwis gwarancyjny i duże wsparcie marketingowe oferowane klientom.

Asortyment eksploatacyjny to również amortyzatory marki MONROE. Firma BSL wprowadzała ten produkt jako pierwsza na polski rynek w 2001 roku, także teraz nie może go więc zabraknąć w ofercie.

Od wielu lat firma jest przedstawicielem koncernu Federal Mogul, oferując klocki i okładziny uznanej na rynku marki BERAL.

 

BSL dba o jakość sprzedawanych produktów niezależnie od tendencji pojawiających się na rynku. Zaufanie klientów, które firma zdobyła jako specjalista w swojej dziedzinie jest kapitałem, o który bezwględnie się troszczy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!