TNT promuje usługi frachtowe

1 marca 2009, 0:00

„Twoja przesyłka w bezpiecznych rękach” – to hasło najnowszej promocji usług transportu frachtu w ramach sieci kurierskiej TNT Express. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje usług transportu frachtu lotniczego, drogowego oraz usług specjalnych o wadze powyżej 30 kg. Ze specjalnej oferty TNT można korzystać od 9 lutego do 30 kwietnia br. we wszystkich oddziałach firmy w Polsce.

– TNT oferuje najbardziej kompleksową paletę usług. W praktyce nie ma dla nas żadnych ograniczeń w transporcie – możemy przewieźć wszystko, co jest zgodne z przepisami prawa – mów Rafał Dziura, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu TNT Express – Przesyłki są zawsze w bezpiecznych rękach (w TNT posiadamy ich ponad 150 tysięcy) i szybko docierają do odbiorców. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu personelu, wykorzystaniu zaawansowanego systemu monitoringu przesyłek oraz globalnej sieci połączeń TNT obejmującej ponad 200 państw. Dlatego bez problemu dostarczymy towar zarówno do Południowo-Wschodniej Azji, na Bliski Wschód czy do USA. Oczywiście tam, gdzie jest to konieczne, występujemy w imieniu klienta aranżując wszystkie formalności określone przepisami celnymi.


Obecna kampania TNT ma zasięg międzynarodowy i koncentruje się na działaniach direct marketingowych. W trakcie promocji klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny oraz sympatyczny, pomarańczowy upominek. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: http://freight.tnt.com/TNTFreightServices.php. Autorem kreacji jest korporacyjny dział marketingu TNT Express, zaś za adaptację odpowiadał polski oddział firmy.

Warto przypomnieć, że TNT Express Poland transportował już wiele nietypowych frachtów, m.in. w 2006 roku zrealizował 59 czarterów w ciągu zaledwie jednego miesiąca dla firmy motoryzacyjnej z południa Polski. Były to komponenty dostarczane wprost na linie produkcyjne w Szwecji, Francji, Holandii i Belgii. TNT ma na swoim koncie również zaaranżowanie – w ciągu zaledwie 20 min. – czarteru dla przesyłki o wadze 930 kg (2007 rok). W tym samym roku TNT przewiozło wyposażenie jednego z kieleckich teatrów na występy do Iranu – elementy scenografii, oświetlenia, nagłośnienia wypełniły 7 skrzyń o łącznej wadze 627 kg. Z kolei 2600 kg ważyła przesyłka przetransportowana przez TNT specjalnie wyczarterowanym samolotem dla koncernu motoryzacyjnego w Szwecji, przesłana przez klienta z Dolnego Śląska. Dla firmy zajmującej się budową luksusowych jachtów TNT przetransportowało z Francji maszt o długości 30 m, ważący 100 kg. TNT konwojowało i asekurowało przesyłkę na każdym etapie podróży. Maszt w idealnym stanie trafił do klienta.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!