Nowe katalogi MANN-FILTER 2009

6 marca 2009, 0:00

MANN-FILTER rozbudowuje asortyment filtrów i optymalizuje przyjazność obsługi katalogu online. Drukowane wydanie aktualnego katalogu MANN-FILTER zawiera ponad 4.200 filtrów dla blisko 35.000 wariantów pojazdów. Wersja katalogu online jest aktualizowana na bieżąco. System katalogowy z MANN-FILTER jest jednym z najobszerniejszych i najbardziej aktualnych w branży filtrów samochodowych.

Katalog online filtrów marki MANN-FILTER na stronie www.mann-filter.com (dostępny w języku polskim także pod adresem www.mann-hummel.com/mfpl) cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem, jako źródło najświeższych informacji. Sigfrid Steiner, dyrektor departamentu wkładów filtra-cyjnych w MANN+HUMMEL mówi: „ Odnotowujemy rosnący akcept dla katalogów online przede wszystkim ze względu na stale doskonaloną jakość danych, bieżącą ich aktualizację i związaną z tym aktualność danych w zakresie będących do dyspozycji filtrów. Wyraźnie rośnie również akceptacja inter-netu jako platformy informacyjnej.”

Przyjazna w użytkowaniu platforma i zawarte na niej informacje ułatwiają identyfikację szukanego filtra i czynią je szczególnie atrakcyjnymi dla warsztatów i dystrybutorów części zamiennych. Błędnie podane typowe dane są automatycznie rozpoznawane i korygowane, co ułatwia szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji. Katalog w wersji online dostepny jest obecnie w 17 wersjach językowych i oferuje komfortowe funkcje dla korzystania z zawartości katalogu również bez łączy internetowych.

Obszerne spektrum produktowe MANN-FILTER dostepne jest również w wersji drukowanej. Znaleźć można m.in. filtry kabinowe z medium filtracyjnym w postaci węgla aktywnego, które obok stałych cząstek zanieczyszczeń adsorbują nieprzyjemne zapachy, czy też filtry kabinowe z nanowłóknami, które wychwytują najdrobniejsze nawet zanieczyszczenia z powietrza. W katalogu znajdują się także filtry powietrza i oleju dla samochodów ciężarowych w nowej technologii nawoju. Optymalizują one wydajność filtracji i pozwalają na rezygnację z płaszcza z metalu, tworzywa sztucznego lub papieru. Tym samym pozwalają na znaczną redukcję wagi i zuzycia surowców.

W wersji drukowanej katalogu oraz w katalogu na Cd-romie pojawiło się 233 nowych typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego: 94 dla segmentu samochodów osobowych, 26 dla samochodów ciężarowych i autobusów oraz 113 dla zastosowań dla pojazdów i maszyn off-highway, jak również dla przemysłu. Uwzględniono filtry do wszystkich nowych samochodów osobowych i ciężarowych, jakie pojawiły się w roku 2008. Ten obszerny program pokrywa ponad 95% zapotrzebowania zachodnioeruropejskiego parku samochodowego. Na całym świecie w programie znajduje się ponad 6.000 ty-pów filtrów dla 225.000 zastosowań.

Katalogi w wersji drukowanej lub na Cd-romie dostepne są u polskich partnerów handlowych MANN+HUMMEL: Ad Polska, Auto Części Bronowski, Auto-Land, Fota S.A., Hart oraz Inter-Team.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.189.105.*, 9 marca 2009, 0:00 0 0

a na CD macie?

Odpowiedz