Autos Truck Day 2017 już w najbliższy piątek!

2 czerwca 2017, 8:57

Już tylko kilka dni pozostało do spotkania najważniejszych dostawców oraz klientów firmy Autos. Impreza targowa odbędzie się tradycyjnie w siedzibie Autos w Solcu Kujawskim.

W tym roku na gości zaproszonych przez firmę Autos, czekać będzie jeszcze większe grono wystawców z kraju i ze świata (łącznie 67 marek) prezentujących swoje produkty i najnowsze rozwiązania dedykowane branży użytkowej. Odbędą się też konkursy z nagrodami, przygotowane zostaną gadżety i inne atrakcje dla odwiedzających targi, w tym: występ kabaretowy, muzyczne show w wykonaniu kultowego zespołu Dżem i wiele niespodzianek.

Targi Autos Truck Day odbędą się  już po raz siódmy. Z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony wystawców jak i odwiedzających gości. Dla obu stron ważna jest utrzymywana od początku organizacji tych spotkań zamknięta formuła, która pozwala skoncentrować się na merytorycznych dyskusjach na temat branży i zachodzących w niej zmian.

Jaki pomysł ma Autos na tegoroczną edycję imprezy? W komunikacie firmy czytamy:

– Przeniesiemy się w sentymentalną przeszłość, sprawdzimy czy klient w krawacie faktycznie mniej się awanturuje, a temu wszystkiemu będzie przyświecać hasło „będzie Pan zadowolony”. Tradycyjnie nie zabraknie również Loteriady, która jest stałym elementem tych spotkań, a dla zaproszonych gości okazją do wylosowania fantastycznych nagród. Wieczorny program artystyczny rozpocznie występ kabaretu Jurki, który z pewnością wprowadzi publiczność w doskonały humor, a uświetnieniem tegorocznego spotkania będzie jedyne w swoim rodzaju muzyczne show kultowej ikony polskiej muzyki – zespołu Dżem.

Targi odbędą się 9 czerwca w centrali Autos w Solcu Kujawskim.

Dowiedz się więcej

Autos Truck Day 2016 – relacja ze stoisk
Autos Truck Day 2016 – relacja ze stoisk

Podczas targów Autos Truck Day 2016 odwiedziliśmy kilkadziesiąt stoisk, by sprawdzić, co przygotowali na nich wystawcy. Goście mogli nie tylko zapoznać się z nowościami, ale także uzyskać od przedstawicieli producentów odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Oto, co zobaczyliśmy:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!