Inter Cars Profesjonalnie na Narodowym

12 czerwca 2017, 13:25

W dniach 22-24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy!

16 Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów to ważne wydarzenie i wyczekiwane wydarzenie w branży. Obok tego jest też świetnym miejscem do branżowych spotkań, podczas których przekazuje się informacje na temat nowych produktów i technologii oraz wiedzy technicznej.

Od wielu lat Targi Inter Cars gromadzą entuzjastów rynku usług warsztatowych. Każdy przedsiębiorca wie, że aby dobrze prowadzić swój biznes, musi być na bieżąco z nowinkami produktowymi, powinien śledzić sytuację na zmieniającym się rynku i elastycznie podchodzić do klienta. Rynek samochodowy jest tego idealnym przykładem. Nowe modele aut wyposażonych w najnowocześniejsze systemy i coraz bardziej zaawansowana elektronika, wymuszają na właścicielach warsztatów i mechanikach posiadanie odpowiedniej fachowej wiedzy oraz większej liczby narzędzi i urządzeń do naprawy.

Wrześniowe wydarzenie jest odpowiedzią na problemy, z którymi właściciele warsztatów spotykają się w swojej pracy. Inter Cars wie, jak ogromne są ich potrzeby w zakresie nowych części i urządzeń do napraw, jak bardzo przydatne są szkolenia oraz programy wsparcia. Dlatego już we wrześniu wszystko to zgromadzi specjalnie z myślą o klientach na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie!

– Przed nami wiele godzin planowania, mnóstwo energii i zaangażowania dostawców oraz firm współpracujących z Inter Cars. Wszystko po to, abyście Państwo w jednym miejscu przez trzy targowe dni mogli korzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na powierzchni wystawowej znajdziecie Państwo ofertę 200 dostawców z najnowszymi produktami. Oferta obejmie samochody osobowe, ciężarowe oraz motocykle wraz z akcesoriami – zapowiadają organizatorzy. -Wiele miejsca poświęcimy na profesjonalne wyposażenie warsztatu – dodają.

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to organizowane z ogromnym rozmachem wydarzenie, podczas którego spotykają się profesjonaliści branży warsztatowej oraz pasjonaci motor sportu.

Od kilku lat Targi Inter Cars mają charakter międzynarodowy, a więc i tym razem nie zabraknie klientów z wielu krajów Europy. W tym roku przygotowano dla nich trzy strefy: Targi, Moto i Dance. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz mnóstwo pomysłów na usprawnienie swojego biznesu. Warto wziąć również udział w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i konferencjach, które pomogą zwiększyć własne kompetencje, zdobyć nową wiedzę i podnieść umiejętności kadry.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!