800-tysięczna ciężarówka Renault przekazana Grupie Pigeon

12 czerwca 2017, 14:17

W minionym tygodniu w zakładzie produkcyjnym Renault Trucks, Prezes firmy przekazał Dyrektorowi Zarządzającemu Grupą Pigeon kluczyki do cieżarówki C430 8×4. Bruno Blin wręczył Thierrem’u Pigeonowi kluczyki do 800-tysięcznego auta wyprodukowanego w fabryce w Bourg-en-Bresse.

Przekazany pojazd dołączył do floty 500 ciężarówek Renault. Prezes Grupy Pigeon tymi słowy skomentował wydarzenie:
– Grupa Pigeon posiada już kilkaset pojazdów Renault Trucks. Wiem, że możemy polegać na ich jakości, niezawodności i solidności rok po roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydajności paliwowej i technicznych innowacji nowej oferty Renault Trucks, jak również komfortu i łatwości prowadzenia pojazdów. Te ciężarówki to najlepsze środowisko pracy dla naszych kierowców.

Z kolei prezes Renault Trucks – Bruno Blin, w następujący sposób wypowiadał się na temat owocnej współpracy obydwu frim:
– Bourg to wyjątkowe miejsce. Od 1964 roku zakład wytwarzał pojazdy, które spełniały najbardziej wygórowane wymagania profesjonalistów takich jak Grupa Pigeon. Nasza zdolność do dostarczania dokładnie tego, co oczekuje rynek, wynika z bliskich relacji z naszymi klientami.

Zakład produkcyjny Renault Trucks w Bourg-en-Bresse powstał w 1964 roku. 1.400 pracowników zakładu produkuje dziennie 120 ciężarówek dalekobieżnych, budowlanych i budowlanych ciężkich (typu T, C i K). Renault Trucks ma jeszcze trzy zakłady produkcyjne we Francji: w Lionie, Limonges i Blainville-sur-Orne.

Groupe Pigeon to niezależna rodzinna grupa zajmująca się planowaniem przestrzennym. Została założona w 1929 roku. Thierry Pigeon, wnuk założyciela, przejął stery w 2009 roku. Grupa Pigeon ma 13 oddziałów w regionie Grand-Ouest we Francji. Obejmuje 55 spółek z ponad 120 agencjami i zakładami produkcyjnymi. Grupa zatrudnia 2.050 pracowników w sześciu sektorach: kamieniołomy, roboty publiczne, cement, prefabrykaty, wapno i handel materiałami budowlanymi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!