Kögel zaprezentuje swoje produkty na targach Solutrans 2017 w Lyonie

22 października 2017, 12:53

Na tegorocznych targach Solutrans w Lyonie, które odbędą się w dniach od 21 do 25 listopada, firma Kögel zaprezentuje swoje portfolio dla branży transportowej i budowlanej w hali 4 na stanowisku L174. Kögel wystawi naczepy Cargo Coil z nadwoziem FlexiUse, furgon Box przeznaczony do transportu suchych ładunków, 3-osiową wywrotkę wannową, oś naczepową KTA oraz nowy moduł telematyczny z funkcją automatycznego rozpoznawania opon.

 

Moduł telematyczny

 

Na targach Solutrans firma Kögel dokona pierwszej odsłony nowego modułu telematycznego do naczep z funkcją automatycznego rozpoznawania opon. Jest to system unikatowy na skalę światową, który automatycznie lokalizuje czujniki ciśnienia w każdej oponie. Umożliwiając w ten sposób szybką i prostą wymianę ogumienia w dowolnym warsztacie, ponieważ eliminuje żmudny i kosztowny proces, wymagany w dotychczasowych systemach, ręcznej kalibracji czujników przy użyciu oprogramowania lub specjalnego skanera.

Oś naczepowa Kögel — KTA

Oś naczepowa Kögel — KTA to produkt całkiem nowy, montowany seryjnie w wielu modelach Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool — PurFerro quality, Kögel Box i w różnych podwoziach. Ta łatwa w konserwacji oś jest idealnie dostosowana do naczep Kögel, a dzięki unikalnej w branży „podwójnej amortyzacji” w postaci miękkiej tulei gumowej i półresora ze stali sprężynowej, dodatkowo udoskonala właściwości jezdne.

3-osiowa wywrotka wannowa Kögel

Wystawiana na targach Solutrans 3-osiowa wywrotka wannowa o pojemności 27 m³ jest wyposażona w koryto z dnem o grubości 5 mm, tylną klapę hydrauliczną o grubości 4 mm wykonaną z hartowanej stali Hardox 450 i ściany boczne z 4-milimetrowej blachy stalowej S700 o wysokiej wytrzymałości. Ta kombinacja stanowi optymalne rozwiązanie przeznaczone do codziennego transportu kruszywa, żwiru i różnego rodzaju materiałów sypkich.

Kögel Box

Kögel prezentuje także furgon Box przeznaczony do transportu suchych ładunków ze ścianami ze sklejki i dachem z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, przepuszczającym światło. Niewielka masa własna w wersji podstawowej, wynosząca od 6100 kg, zapewnia naczepie Kögel Box dostateczną ładowność. Model ten gwarantuje także najwyższą jakość transportu oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą. Dzięki licznym opcjom wyposażenia możliwe jest bardzo elastyczne dostosowanie pojazdu do różnorodnych potrzeb i wymagań klienta.

Kögel Cargo Coil z nadwoziem FlexiUse

Ten bestsellerowy produkt firmy Kögel idealnie nadaje się do zastosowania w transporcie towarów w Europie. Model Cargo Coil wyróżnia się wytrzymałością, optymalnym wyposażeniem seryjnym i bogatą ofertą wyposażenia indywidualnego. Oprócz wysokiej jakości wykonania Cargo Coil przekonuje niskimi kosztami eksploatacji i niezwykłą elastycznością w użytkowaniu. Oprócz transportu zwojów i rolek taśmy ciętej ta naczepa nadaje się do wielu zadań transportowych dzięki dużemu zakresowi regulacji nadwozia FlexiUse.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!