Continental rozwija dział opon specjalistycznych

12 lipca 2017, 11:17

Continental w odpowiedzi na oczekiwania klientów aktywnie rozwija dział opon do pojazdów przemysłowych. W ramach realizowanej strategii „CST 2025” do zespołu specjalistów odpowiedzialnych za ogumienie do pojazdów wykonujących roboty ziemne i rolnicze dołączyło dwóch inżynierów – Matthias Engelhardt i Harm-Hendrik Lange.

Continental w ramach realizowanej strategii „CST 2025”, mającej na celu rozwój działu Commercial Specialty Tires (CST), poszerzył grono ekspertów, aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom klientów. Z dniem 1 czerwca Matthias Engelhardt (55 lat) i Harm-Hendrik Lange (35 lat) objęli nowo utworzone stanowiska specjalistów terenowych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Ten pierwszy będzie odpowiedzialny za obsługę klientów zainteresowanych ogumieniem do pojazdów do prac terenowych w sektorze wydobywczym i budowlanym. Drugi natomiast, ma zajmować się oponami do pojazdów rolniczych.

Enno Straten, szef działu opon specjalnych Continental ,w tych słowach skomentował ostatnie wydarzenia:
– Nasi klienci mają zróżnicowane potrzeby, dlatego chcemy aby w ofercie Continental znalazły się również wysokiej jakości produkty do pojazdów i maszyn przemysłowych, które znajdą zastosowanie w budownictwie, górnictwie, rolnictwie, czy w sektorze portowym. Chcemy sprostać wysokim wymaganiom branży przemysłowej i w tym celu budujemy zespół złożony z najlepszych specjalistów i ekspertów, którzy dzięki swojej fachowej wiedzy pozwolą nam również dynamicznie rozwijać strategię CST 2025.

Matthias Engelhardt przez prawie 24 lata pracował w firmach z branży oponiarskiej. Ostatnio zajmował stanowisko starszego kierownika ds. działalności handlowej w Niemczech i OTR DACH.

Harm-Hendrik Lange posiada natomiast kilkuletnie doświadczenie jako specjalista ds. testów urządzeń hydraulicznych i układów przeniesienia napędu, a także jako specjalista ds. testów funkcjonalności układów przeniesienia napędu w firmie John Deere, dzięki czemu bardzo dobrze poznał specyfikę branży rolniczej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!