DT Spare Parts rozszerza asortyment części dla Mercedes-Benz Atego/Econic

14 lipca 2017, 11:13

Najnowszy katalog DT Spare Parts dla pojazdów Mercedes-Benz Atego i Econic to 1 800 części zastępujących 3 700 numerów referencyjnych. DT Spare Parts oferuje łącznie ponad 10 tys. części do ciężarówek, transporterów i autobusów marki Mercedes-Benz.

DT Spare Parts to szeroka gama produktów dedykowanych do serii Mercedes-Benz Actros, Antos, Arocs, Atron i Axor, przystosowanych do serii SK/MK i NG, jak również do serii L.

W dziale autobusowym znajdują się części zamienne przystosowane do serii Mercedes-Benz O 300 i O 400, a także serii O 500. Do tego dochodzą części zamienne Mercedes-Benz Sprinter, które również można zamówić od firmy DT Spare Parts – wszystko z jednego źródła.

Linia produktowa jest stale poszerzana i zawiera specjalne zestawy naprawcze z częściami niezbędnymi, jakie są potrzebne do naprawy danego zespołu o konkretnym numerze katalogowym. DT Spare Parts daje 24-miesięczną gwarancję na całą gamę marek dla klientów warsztatowych.

Wszystkie części zamienne marki DT Spare Parts można znaleźć za pomocą funkcji wyszukiwania części, która jest stale dostępna i aktualizowana codziennie w portalu partnera. Są one również wymienione na TecDoc, Inforicambi, Info Truck, Precisio Truck, Atelio Truck oraz w innych elektronicznych katalogach części zamiennych i są dostępne na zamówienie od partnerów dystrybucyjnych Diesel Technic.

Klienci warsztatowi mogą skorzystać z formularza kontaktowego, aby bezpośrednio przesłać prośby o produkt. Katalog można już znaleźć w formie cyfrowej pod wskazanym linkiem. Katalogi w wersji drukowanej do codziennego użytku w warsztacie można zamówić przez stronę internetową firmy lub kupić bezpośrednio u dystrybutorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!