Już w listopadzie najważniejszy kongres motoryzacyjny w Polsce

20 lipca 2017, 11:38

Dwa dni pełne wiedzy merytorycznej i najciekawszych informacji z branży motoryzacyjnej, liczne panele dyskusyjne oraz ponad 600 uczestników, z największymi graczami rynku części motoryzacyjnych na czele. 8 i 9 listopada 2017 r. Warszawa stanie się najważniejszym miejscem spotkania dla ekspertów branży automotive, a wszystko to za sprawą 12 edycji Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, inspirowanego przez SDCM.

Formuła wydarzenia skupiona będzie przede wszystkim wokół licznych paneli dyskusyjnych, będących doskonałą okazją do podsumowania aktualnej sytuacji na rynku części, jak również do poczynienia prognoz co do jego rozwoju, w szczególności w kontekście przyszłego roku.

Do organizacji i czynnego udziału w Kongresie włączyły się instytucje i organizacje związane z branżą.

Współorganizatorem wydarzenia będzie także PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu), STM (Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej), SITK (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji), Organizacja Warsztatów Motoryzacyjnych MOVEO. W uczestnictwo w Kongresie zaangażowane są także uczelnie techniczne: Politechnika Warszawska Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych i Wojskowa Akademia Techniczna.

Panelom towarzyszyć będą debaty eksperckie, spotkania B2B oraz sesje networkingowe, wspomagające nawiązywanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami branży.

Pierwszy dzień kongresu zwieńczy uroczysta Gala, której gośćmi będą reprezentanci zarządów firm sektora części motoryzacyjnych.

Jednym z elementów wydarzenia będzie również wręczenie nagród w III polskiej edycji konkursu Bezpieczny Warsztat Roku 2017, mającego na celu budowę pozytywnego wizerunku niezależnych serwisów samochodowych w Polsce.

Kongres rokrocznie spotyka się z szerokim zainteresowaniem nie tylko ze strony reprezentantów branży motoryzacyjnej. Oprócz przedstawicieli zarządów największych firm przemysłu motoryzacyjnego oraz przedsiębiorstw handlowych, ekspertów i specjalistów branżowych z Polski i zagranicy, reprezentantów europejskich organizacji takich jak CLEPA i FIGIEFA czy EGEA,  goszczą tu także przedstawiciele rządu i instytucji państwowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!