Strefa ciężarowa na Targach Inter Cars

26 lipca 2017, 14:36

Podczas 16. Targów Inter Cars sporo miejsca zajmie osobna strefa ciężarowa, skupiająca dostawców części do pojazdów ciężarowych. To miejsce, w którym specjaliści z branży będą mogli spotkać się, podzielić doświadczeniami i porozmawiać o napotykanych w codziennej pracy problemach.

Wydzielenie osobnej strefy ciężarowej podyktowane jest przede wszystkim wygodą uczestniczących w Targach, właścicieli i pracowników firm oraz serwisów związanych z tym segmentem rynku. Dzięki temu mogą oni w jednym miejscu znaleźć stoiska tych wszystkich dostawców, którymi są zainteresowani, bez konieczności szukania ich wśród ogromu stoisk, również osobowych.

– Targi mają na celu m.in. nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń. Łatwiej jest to zrobić, jeśli wszyscy specjaliści – i dostawcy, i klienci – oraz my, jako pośrednik łączący te dwa obszary, jesteśmy w jednym miejscu – podkreśla Piotr Nazorek, Dyrektor Działu Produktu RPU w Inter Cars.

Rynek ciężarowy jest mniejszy od rynku osobowego, a co za tym idzie reprezentujący go klienci zazwyczaj znają się i utrzymują ze sobą kontakt. Strefa ciężarowa na Targach Inter Cars to więc kolejne miejsce, w którym mogą spotkać się, podzielić doświadczeniami i porozmawiać o napotykanych w codziennej pracy problemach. To także okazja, by wymienić się wskazówkami czy doradzić choćby w zakresie wykorzystywanych w warsztacie urządzeń.

Strefa ciężarowa zostanie wydzielona na Targach Inter Cars już po raz trzeci. Ta formuła sprawdziła się zarówno w 2014 roku, jak i podczas jubileuszowych Targów w 2015 roku.

– To rozwiązanie chwalone przez klientów. Podkreślają oni, że dobrze czują się w towarzystwie, złożonym ze specjalistów z tego rynku. Co ważne, również dostawcy zaakceptowali taką formę. Jak słyszymy, są zadowoleni, że przychodzący do ich stanowiska goście targowi nie są już tak różnorodni, ale że trafia do nich właśnie wyłącznie klient ciężarowy – mówi Damian Kostro, Dyrektor Sprzedaży RPU w Inter Cars.

Poza stoiskami dostawców w strefie ciężarowej na Targach na klientów będzie czekać osobna strefa przygotowana przez Inter Cars z udziałem pracowników działów sprzedaży i zamówień. Będzie reprezentowana tam również sieć serwisowa Q-Service Truck. Ponadto, w związku z rozszerzeniem oferty o części do pojazdów rolniczych, spółka zaprasza też do odwiedzenia części ekspozycji poświęconej tej tematyce, gdzie będzie można spotkać się ze specjalistami w tej branży.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!