Lista zamienników miechów Vibracoustic

27 kwietnia 2009, 0:00

TransComfort Sp. z o.o. jedyny przedstawiciel marki Vibracoustic w Polskę udostępnił nową aktualną listę zamienników miechów Vibracoustic aircruise® na OE i inne marki. Lista ta znajduje się w dziale Bazy, w zakładce Zawieszenia i układy kierownicze. Można ją także pobrać bezpośrednio pod tym adresem.

Należący do Grupy Freudenberg Vibracoustic GmbH to stosunkowo nowy producent poduszek zawieszenia, który w roku 2005 przejął fabrykę poduszek Phoenixa i pod marką aircruise® dostarcza poduszki na rynki OE do czołowych producentów światowych. Od 2005 r. poduszki marki Phoenix jako Brand oferowane są wyłącznie na rynek wtórny AM (After Market).

Vibracoustic zatrzymała oznaczenia Phoenixa dodając jednak na początku symbol „V” identyfikujący jednoznacznie ich wyroby. Obecnie Vibracoustic dostarcza ok. 90% swojej produkcji na rynki OE i stara się o powiększenie swego udziału na rynkach AM.

Plik z listą zamienników zawiera 750 numerów referencyjnych Vibracoustic oraz odpowiadających im numerów innych producentów. Właśnie liczba oferowanych referencji najdobitniej świadczy o pierwszo-montażowej produkcji Vibracoustic.

Lista zamienników powstała aby pomóc klientom w odpowiednim doborze miechów. Zamieszczony plik ma charakter jedynie informacyjny. Aby prawidłowo dobrać poduszki zawieszenia zaleca się posługiwanie katalogiem Vibracoustic. Wszystkich niezbędnych informacji udzieli również firma TransComfort z Gdyni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!