DT Spare Parts: 200 nowych produktów dla pojazdów Volvo

10 sierpnia 2017, 13:31

Najnowszy katalog DT Spare Parts dla pojazdów Volvo F/FL/N 10/12/16 to 2 400 części zastępujących 4 600 numerów referencyjnych. DT Spare Parts oferuje łącznie ponad 27 tys. części do pojazdów ciężarowych.

DT Spare Parts to szeroka gama produktów dedykowanych do serii Volvo F/FL/N 10/12/16, jak również do serii Volvo FH/FM/FMX/NH 9/10/11/12/13/16. W dziale skierowanym do autobusów znajdują się części zamienne przystosowane do serii Volvo Bus B 10/12 z silnikami TD/THD, a także serii Volvo Bus B 9/11/12/13 z silnikami D/DH. Łącznie DT Spare Parts oferuje ponad 7 tys. części dla pojazdów marki Volvo.

Linia produktowa jest stale poszerzana i zawiera również specjalne zestawy naprawcze zawierające wszystkie niezbędne części potrzebne do naprawy danego zespołu o konkretnym numerze katalogowym. DT Spare Parts daje 24-miesięczną gwarancję na całą gamę produktów dla klientów warsztatowych.

Wszystkie części zamienne marki DT Spare Parts można znaleźć za pomocą funkcji wyszukiwania części, która jest stale dostępna i aktualizowana codziennie w Portalu Partnerskim (partnerportal.dieseltechnic.com). Są one również wymienione na TecDoc, Inforicambi, Info Truck, Precisio Truck, Atelio Truck oraz w innych elektronicznych katalogach części zamiennych i są dostępne na zamówienie od partnerów dystrybucyjnych Diesel Technic. Klienci warsztatowi mogą skorzystać z formularza kontaktowego na stronie producenta, aby bezpośrednio przesłać prośby o produkt. Katalog można już znaleźć w formie cyfrowej pod wskazanym linkiem: www.dt-spareparts.com/services/catalogues/digital-catalogues/digitalcatalogues/. Katalogi w wersji drukowanej do codziennego użytku w warsztacie można zamówić przez stronę internetową firmy lub kupić bezpośrednio u dystrybutorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!