Nowa gama pojazdów budowlanych Scania – znamy datę premiery

21 sierpnia 2017, 10:58

W ciągu najbliższych dni w sieci oraz w serwisach społecznościowych będą ujawniane kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery gamy nowych pojazdów budowlanych marki Scania. Oficjalna premiera odbędzie się już na początku września, będzie można oglądać ją online.

Obecna generacja pojazdów budowlanych Scania

Nowe pojazdy zostaną zaprezentowane 4 września. Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie nextgenscania.com od godz. 18:30.

– Scania ma rzesze sympatyków wśród klientów, kierowców i fanów na całym świecie, dlatego zapraszamy ich wszystkich, aby towarzyszyli nam podczas tego ważnego wydarzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych fanów jest ciekawych przygotowanych przez nas nowości. Choć nie możemy pokazać wszystkiego od razu, to stopniowo będziemy ujawniać wiele ciekawych szczegółów. – komentuje Erik Ljungberg, wiceprezes ds. relacji korporacyjnych.

Nowa gama pojazdów Scania przeznaczonych dla branży budowlanej będzie efektem wielu lat prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez inżynierów Scania. Celem było zaprojektowanie rozwiązań odpowiednich do wielu zastosowań w segmencie budowlanym. Wszystkie zostaną ujawnione 4 września.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej z placu budowy, pojazdy nowej gamy będą poddawane rzeczywistym testom. W tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć je podczas typowej pracy w trudnych warunkach. Premiera pojazdów Scania przeznaczonych do branży budowlanej stanowi drugi etap w procesie wprowadzania na rynek pojazdów Scania nowej generacji. Pierwszy etap został zainicjowany prezentacją pojazdów do przewozów długodystansowych, przeprowadzoną jesienią 2016 r. w Paryżu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w premierze nowej gamy pojazdów Scania dla segmentu budowlanego, zobacz transmisję na żywo na stronie www lub poprzez Facebooka. Zarejestruj się na stronie nextgenscania.com, aby otrzymać przypomnienie na temat wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!