Nowe serwisy DAF DBK

22 maja 2009, 0:00

Firma DBK, autoryzowany dealer DAF Trucks Polska, otworzyła dwie nowe stacje serwisowe w Koszalinie i Szczecinie. Wiosną rozpoczął działalność szósty już autoryzowany serwis DAF firmy DBK w Koszalinie. Obiekt serwisowy usytuowany jest na powierzchni działki 26 000 m2 w miejscowości Kretomino, koło Koszalina i znajduje się przy drodze krajowej numer 11, przy trasie wylotowej z Koszalina na Szczecinek, Bydgoszcz i Piłę.

Warsztat posiada cztery w pełni wyposażone stanowiska obsługowo-naprawcze oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Zajmuje 600 m2. W najbliższej przyszłości serwis DAF będzie świadczył również usługi w zakresie legalizacji tachografów oraz montażu Toll Collect. Wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych o powierzchni 300m2.

Warsztat, jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów.

Każdy klient oczekujący na naprawę swojego samochodu może odpocząć w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu dla kierowców oraz odświeżyć się w specjalnie dla nich przygotowanym miejscu z prysznicem.

Adres:
ul. Koszalińska 60, 75-016 Kretomino (+54° 9″ 17.00", +16° 13″ 52.00")

Drugi nowy serwis DAF to szczeciński oddział DBK, przeniesiony do całkowicie nowego obiektu w Radziszewie. W nowym budynku znajduje się stacja serwisowo diagnostyczna samochodów ciężarowych z zapleczem biurowo socjalnym i magazynem części. Obiekt powstał na działce o łącznej powierzchni 38 380m2. Powierzchnia zabudowy wynosi 4405m2, z czego 2300 m2 zajmuje warsztat.

Podobnie jak serwis w Koszalinie budynek wyposażony jest we wszystkie urządzenia, niezbędne do obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i dostawczych oraz ich diagnostyki. Serwis samochodów ciężarowych stanowi oddzielną bryłę z siedmioma stanowiskami naprawczymi i jednym diagnostycznym. Znajduje się tu również myjnia i lakiernia, stanowisko do napraw blacharskich, urządzenie do prostowania ram i kabin, profesjonalny serwis ogumienia, centralny system dystrybucji olejów wraz z monitoringiem oraz hydrauliczne podnośniki podpodłogowe.

W oddzielnej bryle zaprojektowano serwis mniejszych pojazdów dostawczych z 5 stanowiskami naprawczymi, jednym diagnostycznym. W obiekcie jest również salon sprzedaży samochodów użytkowych VW.

Adres:
DBK SP. z o.o., ul. Szczecińska 117, Radziszewo, 74-107 Daleszewo
(+53° 19″ 9.00", +14° 32″ 6.00")

DBK autoryzowanym serwisem napraw urządzeń chłodniczych

DBK Sp . z o.o., dealer firmy DAF Trucks Polska, podpisała porozumienie z koncernem Carrier Transicold, dotyczące wykonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń chłodniczych w pojazdach ciężarowych i dostawczych.

Na mocy zawartego porozumienia z firmą Carrier Transicold, DBK otrzymała autoryzację na wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, urządzeń chłodniczych służących do transportu żywności. Usługi serwisowe świadczone są w toruńskim oddziale firmy DBK, jednym z sześciu serwisów DBK w Polsce, w którym wydzielone zostały specjalne stanowiska do obsługi pojazdów chłodniczych.

Odpowiednie szkolenia i przygotowanie techniczne personelu umożliwia wykonanie szeregu specjalistycznych napraw urządzeń chłodniczych służących do transportu, w tym również montażu agregatów na zabudowie pojazdu.

DBK od lat realizuje strategię rozwoju polegającą na kompleksowej obsłudze klienta, czego wynikiem jest rozwój GRUPY DBK oferującej pełen zakres usług i produktów klientom z branży transportowej. Sieć nowoczesnych warsztatów, dogodne zaplecze magazynowo – techniczne i szeroki zakres autoryzacji daje możliwości kompleksowej obsługi sprzętu transportowego: ciężarówek, naczep, przyczep, wind, zabudów oraz urządzeń chłodniczych w jednym miejscu, niezależnie od marki.

Total Care to strategia, która sprawdziła się w branży. Możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu to duża oszczędność czasu. Punktualność w transporcie jest ważnym wyróżnikiem w dzisiejszych, konkurencyjnych warunkach rynkowych. Robimy więc wszystko, aby nasi klienci zawsze mogli zdążyć na czas„ – mówi dyrektor toruńskiego oddziału Piotr Kruszyński.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!