Firma Hankook mianuje nowego Dyrektora Zarządzającego w Polsce

28 sierpnia 2017, 13:53

Dong Baek Kim został mianowany Dyrektorem Zarządzającym firmy Hankook Tire Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dong Baek Kim wniesie do przedsiębiorstwa obszerną wiedzę z zakresu opon OE (Pierwsze Wyposażenie). Wcześniej pracował jako Manager ds. Samochodów Ciężarowych i Autobusów w dziale OE w centrali firmy w Korei Południowej.

Dong Baek Kim, Managing Director Hanook Tire Poland

Firma Hankook ogłosiła, że Dong Baek Kim został mianowany na Dyrektora Zarządzającego firmy Hankook Tire Polska z siedzibą w Warszawie. Dzięki swojemu piętnastoletniemu doświadczeniu pracy w przemyśle oponiarskim i obszernej wiedzy z zakresu OE, Dong Baek Kim będzie kontynuował pomyślny rozwój firmy w Polsce.

– Jego wieloletnie doświadczenie w przemyśle oponiarskim pozwoli nam zwiększyć sprzedaż opon w Polsce – komentuje wybór Inho Choi, wiceprezes firmy Hankook Tire na obszar Europy Północnej i Środkowej oraz krajów WNP.

Dong Baek Kim rozpoczął pracę w firmie Hankook w 2002 r., dołączając do zespołu ds. sprzedaży zagranicznej w centrali przedsiębiorstwa w Korei. Przed objęciem obecnego stanowiska w Polsce pełnił rozmaite obowiązki menadżerskie w zespole ds. sprzedaży zagranicznej w Korei oraz Francji. Sprawował także funkcję menadżera w dziale OE na rejon Azja-Pacyfik & Afryka w centrali firmy w Korei.

Jego poprzednik, Jeong Seung Ham, który zarządzał polskim biurem w latach 2011-2017, został mianowany Dyrektorem Zarządzającym biura w Czechach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!