Lista zamienników amortyzatorów AL-KO

8 czerwca 2009, 0:00

TransComfort Sp. z o.o. jedyny przedstawiciel marki AL-KO na Polskę udostępnił nową aktualną listę zamienników amortyzatorów AL-KO. Lista ta znajduje się w dziale Bazy, w zakładce Amortyzatory. Można ją także pobrać darmowo bezpośrednio pod tym adresem. 

Firma AL-KO jest znana i ceniona nie tylko w branży pojazdów osobowych: Od ponad 40 lat produkuje amortyzatory do pojazdów użytkowych z referencjami na pierwszy montaż dla takich producentów jak: SAF, Weweler czy Mercedes. Również wszystkie obecnie produkowane naczepy Schmitz’a wyposażone są w amortyzatory marki AL-KO. Obecna oferta AL-KO to ponad 450 referencji do wszystkich typów pojazdów użytkowych. Średnia produkcja tej marki wynosi 4 miliony amortyzatorów rocznie.

Nowością w amortyzatorach AL-KO jest zastosowanie oringów, które dzięki najnowszej technologii są odporne na szkodliwe działanie np. soli, z którą części te mają styczność w okresie zimowym.

Aby uzyskać dodatkowe infomacje na temat produktów AL-KO należy skontaktować się z firmą TransComfort pod nr. telefonu (058) 627-49-25 lub 27.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!