Kögel: Nowy Dyrektor Sprzedaży w naszym regionie

19 września 2017, 11:45

Krystian Smolski został nowym Dyrektorem Sprzedaży firmy Kögel w regionie Europy Północno-Wschodniej.

Krystian Smolski, Dyrektor Sprzedaży Kögel w regionie Europy Północno-Wschodniej

Władze firmy uznały, że Krystian Smolski jako rodowity Polak ma najlepsze rozeznanie w   branży i lokalnym rynku. Odpowiada on nie tylko za rozwój strategiczny istniejącej już sieci sprzedaży, ale także za wsparcie kluczowych klientów. Podlegać on będzie bezpośrednio pod Dyrektora zarządzającego firmy Kögel, Massimo Dodoni.

Krystian Smolski, wspólnie z wieloletnimi dystrybutorami, takimi jak Grupa DBK w Polsce, Čestmír Klíma w Czechach, Autohaagis Balti w Estonii, Bene Parts Baltic na Łotwie i Bene Trucks na Litwie, będzie wspierał klientów również bezpośrednio na miejscu analizując ich indywidualne potrzeby oraz doradzając w zakresie produktów Kögel dla branży spedycyjnej i budowlanej.

37-letni Krystian Smolski może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży pojazdów użytkowych i części zamiennych: Przed przejściem do firmy Kögel  pełnił obowiązki Key-Account-Managera w międzynarodowej firmie produkującej osie do naczep. Wcześniej, po ukończeniu studiów w zakresie nauk administracyjnych, pracował on na różnych stanowiskach w obszarze sieci sprzedaży w dużych przedsiębiorstwach zajmujących się dystrybucją części zamiennych i wyposażenia warsztatowego.

Powołanie Krystiana Smolskiego na stanowisko Dyrektora Sprzedaży w regionie Europy Północno-Wschodniej jest naszą odpowiedzią na coraz bardziej rosnący popyt w tym regionie – mówi Massimo Dodoni, Dyrektor Zarządzający firmy Kögel. Uważamy, że właśnie w Europie Północno-Wschodniej w kolejnych latach będą istnieć duże możliwości rozwoju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!