AS-PL Sp. z o.o. na targach motoryzacyjnych EQUIP AUTO w Paryżu

22 października 2017, 12:09

Ponad 1200 wystawców, 100 tysięcy specjalistów spotka się w sercu Paryża podczas targów motoryzacyjnych EQUIP AUTO 2017. Wystawcy dyskutować będą o technologicznych rozwiązaniach w branży, innowacjach, a także
o zakresie usług posprzedażowych.

 

– Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Staramy się łączyć kontakty handlowe ze sprzedażą. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty wyróżniały się jakością. Naszym celem jest umocnienie pozycji w branży – mówi Paweł Kotala – dyrektor ds. eksportu.

– Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki oraz ich części składowe.
W Paryżu zaprezentujemy nasze produkty w odświeżonej formie graficznej. Pokażemy trzy linie produktowe: Economy line, Standard line i Premium line – mówi Tomasz Kaszubowski wiceprezes zarządu firmy AS-PL Sp. z o.o.

W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających i motocykli. Części podzielone zostały na trzy linie produktowe:

  • Economy Line – to propozycja dla osób szukających optymalnej relacji ceny do jakości oferowanych produktów
  • Standard Line – to całkowita niezawodność i pewność rozruchu gwarantowana przez markę AS
  • Premium Line – to przede wszystkim towary OEM pochodzące od światowej klasy producentów, przeznaczone na pierwszy montaż, a także regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE.

Katalog produktów AS w tablecie

W trosce o środowisko naturalne firma AS-PL Sp. z o.o. zrezygnowała z katalogów
w wersji papierowej na rzecz tabletów marki MODECOM®, które posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację z katalogiem produktów marki AS. Marka ta dostępna jest również w katalogu TecDoc™. Aplikacja AS-PL Catalogue ułatwia dobór odpowiednich komponentów. Można pobrać ją w sklepach Google Play™ i App Store®.

Regeneracja przyjazna dla środowiska

– Regeneracja produktów w Polsce odbywa się zgodnie z normami jakościowymi
i kontrolą techniczną, tak samo jak w przypadku nowych części. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Stosujemy zarówno innowacyjne rozwiązania jak i maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics™ (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198), a także holenderskiej Motoplat™.

Więcej na temat procesu można przeczytać na stronie: https://en.equipauto.com/Catalogue/Exhibitors-list/AS-PL-Sp.-zo.o-AUTO-STARTER-DANUTA-KASZUBOWSKA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!