Klucze do tachografów i kart kierowców dla ukraińskiej ITD

24 października 2017, 15:24

W listopadzie br. firma DRABPOL dostarczy 78 sztuk kluczy do pobierania i analizy danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców DLKPro TIS-Compact EE dla Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Transportu Lądowego Ukrainy (DSBT UkrTransBezpeka).

Urządzenia te będą elementem standardowego wyposażenia wszystkich nowych pojazdów tej Służby. Docelowo liczba ta powiększy się o urządzenia, które będą służyć UkrTransBezpeka również w biurach na terenie całej Ukrainy.

DSBT UkrTransBezpeka to nowopowstała ukraińska służba, która jest odpowiednikiem rodzimej Inspekcji Transportu Drogowego (ITD). Polskie ITD, poprzez wsparcie merytoryczne, jak i liczne szkolenia praktyczne w znacznym stopniu przyczyniło się do powstania DSBT .

Decyzja DSBT UkrTransBezpeka o zakupie kluczy jednoznacznie wskazuje na drogę jaką obrali nasi wschodni sąsiedzi, stawiając wysoką jakość urządzeń oraz wsparcie techniczne ponad niską cenę. Od momentu swojej premiery, która miała miejsce 5 lat temu, klucze DLKPro sprawdzają się zarówno w firmach transportowych, serwisach tachografów, jak również w służbach kontrolnych takich jak Policja, Szkoły Policji czy też Inspekcje Drogowe.

DLKPro TIS-Compact EE to uniwersalny klucz do pobierania danych ze wszystkich rodzajów tachografów cyfrowych i kart kierowcy. Pobieranie danych z karty kierowcy odbywa się przy wykorzystaniu wbudowanego czytnika kart chipowych na grzbiecie urządzenia. Pobieranie danych z tachografów VDO jest bardzo szybkie – od wersji 1.3 pobranie danych z karty kierowcy (30 dni) oraz pamięci masowej (90 dni) zajmuje tylko 8 minut.

DLKPro TIS-Compact EE posiada wbudowane oprogramowanie do wizualizacji danych oraz analizy wykroczeń i naruszeń bez konieczności jego instalacji. Ponadto służby kontrolne uzyskują możliwość szybkiego (2. minuty) przeglądu danych pod kątem naruszeń i przekroczeń z pamięci masowej, dzięki czemu , w przypadku braku wystąpienia takowych nie ma konieczności pełnego pobierania danych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!