Pirelli pomoże zmniejszyć straty

23 lipca 2009, 0:00

Uszkodzenie opony to duży problem dla właścicieli film transportowych. Powoduje to przestój ładunku, gdyż kierowcy często napotykają trudności z wymianą. Program Pirelli CQ24 International pomaga uniknąć strat europejskim flotom ciężarowym na terenie Europy.

Kierowcy korzystający z opon Pirelli zmniejsza czas, który kierowca musi poświęcić by powrócić na trasę po uszkodzeniu opony i eliminuje trudności jak podstawienie nowego pojazdu lub przeładunek towaru. CQ24 International funkcjonuje w całej Europie oraz na terenie byłych zachodnich republik ZSRR z wyjątkiem Islandii, Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu. Przystępując do programu, klienci mają pewność, że otrzymają wsparcie ze strony Pirelli.

Klienci, którzy przystąpią do programu, mają zagwarantowany dojazd pojazdu serwisowego w ciągu 2 godzin od zgłoszenia awarii ogumienia Centrum Zgłoszeniowemu. By usprawnić całą operację, numer jest jeden, działający na całym obszarze działania programu. Po podaniu lokalizacji, rodzaju uszkodzenia ogumienia, nazwy i rozmiaru, Centrum Zgłoszeniowe kontaktuje się z dealerem Pirelli, który wysyła pojazd naprawczy z odpowiednimi oponami. Naprawa, w zależności od uszkodzenia, wykonywana jest na miejscu lub w serwisie.

Centrum Zgłoszeniowe to zespół, z którym można porozumieć się w 17 językach, w tym po polsku. Pirelli oferuje stały cennik usług obowiązujący na terenie całej Europy i monitorowanie przebiegu napraw. W ciągu 30 dni do klienta wysyłana jest faktura za wykonaną naprawę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!