Nowe produkty w ofercie FP Diesel

11 grudnia 2017, 11:05

Federal-Mogul Motorparts zaprezentował nowe produkty marki FP Diesel na targach Agritechnica 2017 w Hanowerze. Na stoisku można było zobaczyć najnowsze części silnikowe o szerokim zastosowaniu w maszynach rolniczych wielu znanych marek.

Wśród nowych produktów znalazły się zestawy tłoków i tulei cylindrów, przeznaczone do wybranych silników John Deere PowerTech. Te popularne 4- i 6-cylindrowe jednostki można spotkać w wielu maszynach rolniczych i budowlanych marki John Deere. Zestawy FP Diesel składają się z tłoków, tulei, pierścieni, sworzni, pierścieni ustalających i uszczelniających, czyli wszystkiego co jest niezbędne do remontu silnika. Dodatkowo firma zaprezentowała nowe uszczelki głowicy ML7 do silników John Deere PowerTech 8.1L. ML7 to zaawansowane technologicznie uszczelki wielowarstwowe, które wyraźnie poprawiają proces spalania i uszczelnianie płynów.

Na stoisku zaprezentowano również nowe komponenty do silników Caterpillar G3500 i Cummins 6CT8.3. Łożysko korbowodu silnika G3500, które jest wykonane ze stopu aluminium i podatne na kawitację, zostało przeprojektowane z użyciem chronionego patentem, wysoko wytrzymałościowego materiału FP Diesel G-188, co podnosi trwałość części. FP Diesel zaprezentował również technologie wykorzystywane w kogeneracji, procesach CHP (Combined Heat & Power), hartowania indukcyjnego tulei cylindrowych oraz produkty zapłonowe Champion do zastosowań przemysłowych.

Rolnictwo to jedna z najważniejszych gałęzi europejskiej gospodarki. Jesteśmy zadowoleni z możliwości pokazania na Agritechnice naszych najnowszych osiągnięć technologicznych dla tego sektora – mówi Frank Piojda, Off-Highway and Heavy-Duty Director na region EMEA z Federal-Mogul Motorparts. – Rynek sprzętu rolniczego jest bardzo różnorodny, dlatego dostępność szerokiej gamy części zamiennych o jakości OE ma duże znaczenie dla naszych klientów.

Część stoiska Federal-Mogul Motorparts była poświęcona nowym komponentom do bardzo popularnych silników Perkins, między innymi serii 1000. Oferta części FP Diesel do silników Perkins obejmuje 120 referencji wysokiej jakości tłoków, pierścieni, tulei, łożysk i uszczelek. Wszystkie części są dostarczane w opakowaniu z funkcją SmartAuthentication, która poświadcza oryginalność i jakość produktu.

Należąca do Federal-Mogul Motorparts marka FP Diesel oferuje części zamienne o jakości OE do pojazdów ciężkich i maszyn roboczych, pracujących w rolnictwie, wielu gałęziach przemysłu oraz do maszyn w transporcie morskim. Wśród produktów FP Diesel znajdziemy łożyska, tłoki, tuleje, zestawy remontowe silnika oraz uszczelki głowicy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!