Promocyjna oferta wyważarek Hofmann

28 sierpnia 2009, 0:00

Firma Profit, importer urządzeń firmy Hofmann wprowadza promocyjną ofertę wyważarki Geodyna 980 L, przeznaczonej dla kół samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników i traktorów, w zestawie z pełnym wyposażeniem dodatkowym w skład którego wchodzi: zestaw uchwytów 4- i 5-ramiennych z bolcami LKW Profi, zbiór stożków w zakresie 1968-225 mm oraz 270–286 mm LKW Standard, komplet trójramienny LKW z bolcami i winda do podnoszenia i opuszczania koła. Powyższy komplet, objęty 2-letnią gwarancją, oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wyważarki Geodyna 980 L i Geodyna 4800 L posiadają w standardowym wyposażeniu bogate oprogramowanie umożliwiające wyważanie kół pojazdów ciężarowych, a po wyposażeniu ich w stożki, również aut osobowych i dostawczych. Zastosowano w nich opatentowany szybki i dokładny system wirtualnego pomiaru korekcyjnego (VPM). Posiadają one takie funkcje jak HSP – program chowania ciężarków za ramiona felgi, KSP – system pozycjonowania ciężarków klejonych, HOS – program optymalizacji, program samotestujący, funkcję automatycznego wyhamowania koła po biegach pomiarowych, automatyczne wprowadzanie danych koła i inne przydatne w wyważarkach funkcje.

Model 4800 L posiada również 17-calowy monitor, na którym można odczytywać graficzne wyniki pomiarów, a wszystkie funkcje pokazywane są w języku polskim. Obydwa modele cieszą się uznaniem, czego przykładem jest otrzymanie przez nie certyfikatów firmy Daimler Chrysler.

Podstawowe dane techniczne:
– max szerokość kpl koła – 650 mm
– max średnica kpl koła – 1300 mm
– max ciężar koła – 250 kg
– szerokość felgi – 3” – 20”
– średnica felgi – 8 – 30”

– dokładność wyważania – 1 g
– czas pomiaru – 7 sek

Więcej informacji technicznych oraz informacji na temat oferty można uzyskać u bezpośredniego importera i przedstawiciela Hofmann, firmy Profit:
Tel: + 48 8630 -707

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!