Pierwszy z serii jubileuszowych pojazdów Volvo FH dostarczony

9 października 2009, 0:00

Z okazji jubileuszu 15-lecia działalności oddziału samochodów ciężarowych firmy Volvo Polska, w połowie czerwca na rynku polskim pojawiła się limitowana edycja ciężarówek Volvo FH. Pierwszy egzemplarz z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraz numerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazany firmie Gzella Logistic.

Jubileuszowe modele to ciągniki siodłowe Volvo FH 4×2 z kabiną Globetrotter, wyposażone w spełniający normy Euro 5 silnik o mocy 460 KM i hamulec silnikowy Volvo VEB+, w atrakcyjnej ofercie cenowej. Można też skorzystać ze specjalnej oferty systemu informacji transportowej Dynafleet oraz Niebieskiego Kontraktu Serwisowego Volvo.

Pojazd przekazano nowemu właścicielowi w salonie Volvo w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Firma Gzella Logistic zdecydowała się na wprowadzenie kilku zmian w standardowej wersji jubileuszowej. Ciągnik, który będzie eksploatowany w zestawie z naczepą typu chłodnia w transporcie długodystansowym, doposażono w silnik o mocy 500 KM i kabinę Globetrotter XL.

Kolejne zamówione trzy egzemplarze jubileuszowego pojazdu Volvo FH zostaną dostarczone firmie Gzella Logistic w najbliższym czasie. Limitowana edycja, licząca 150 egzemplarzy, będzie dostępna do końca 2009 roku. Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są w sieci sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo w Polsce oraz na stronach www.volvotrucks.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!