Dożywotnia gwarancja na testery Autocom CDP

21 października 2009, 0:00

Wszystkie testery CDP marki Autocom, które zostały zakupione w firmie WSOP od początku lipca 2009 roku, mogą zostać objęte dożywotnią gwarancją. Warunkiem dopuszczenia urządzenia do tej promocji jest utrzymanie przez użytkownika sprzętu ciągłości aktualizacji oprogramowania.

Aby skorzystać z oferty należy pod koniec okresu ważności oprogramowania wykupić abonament na rok następny. Dożywotnia gwarancja na tester w praktyce ułatwia życie jego użytkownikowi. W razie jakiejkolwiek usterki urządzenie trafia do serwisu, a koszt jego naprawy pokrywa producent diagnoskopu. Coroczna aktualizacja zapewnia z kolei dostęp do obsługi najnowszych modeli pojazdów. W celu zapoznania się z ofertą dożywotniej gwarancji należy skontaktować się z pracownikami firmy WSOP.

Testery diagnostyczne Autocom dostępne są w firmie WSOP jako urządzenia obsługujące zarówno pojazdy osobowe, jak i ciężarowe. Diagnoskopy Autocom to urządzenia bezabonamentowe, co oznacza, że nawet nie wykupując na czas kolejnych edycji oprogramowania tester nadal będzie działał. Jednakże użytkownik będzie korzystał jedynie z wykupionej wcześniej bazy danych.

Autocom Trucks obsługuje pojazdy ciężarowe takich marek jak: Scania, MAN, Mercedes-Benz, DAF, Volvo, Renault, Iveco oraz pojazdów dostawczych: Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes-Benz, Renault, Skoda, oraz VW. Urządzenia do obsługi pojazdów ciężarowych obsługują również naczepy (m.in. systemy haldex i wabco).

Więcej informacji na temat urządzeń na stronie: www.elektronika.wsop.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!