Pojazdy używane Renault Trucks dostępne online

13 lutego 2018, 10:08

Renault Trucks wprowadza platformę online, która prezentuje pojazdy używane dostępne w ofercie w całej Europie. Kolejnym krokiem będzie w pełni funkcjonalna platforma e-commerce, na której sprzedaż ruszy w 2020 roku.

Renault Trucks proponuje swoim klientom dostęp do strony www.used-renault-trucks.com, platformy prezentującej pełną ofertę producenta na pojazdy używane. To narzędzie pozwala przewoźnikom wybrać najlepiej odpowiadający im pojazd używany, poprzez określenie pożądanych parametrów: konfiguracja pojazdu, cena, przebieg. Każdy pojazd jest prezentowany ze specyfikacją i swoją lokalizacją.

Tym samym przewoźnicy mogą wybrać pojazd używany, którego jakość gwarantuje certyfikat “Renault Trucks Selection”. Są to pojazdy stosunkowo młode, wyselekcjonowane, z certyfikatem ekspertów Renault Trucks przygotowane do wymagań branży danego klienta.

W ofercie online jest dostępna również nowa gama pojazdów używanych X-Road. Pojazdy zmodyfikowane w fabryce “Used Trucks Factory” z zachowaniem restrykcyjnych procesów produkcyjnych.

Wszystkie pojazdy używane dostępne na platformie Used Trucks zostały poddane kontroli jakości przez ekspertów Renault Trucks, posiadają certyfikat i są przygotowane zgodnie z normami producenta przy zastosowaniu oryginalnych części producenta.

Pojazdy prezentowane na platformie są przeznaczone na sprzedaż wyłącznie w sieci sprzedaży Renault Trucks. Wszystkie są objęte całodobową techniczną opieką oraz profesjonalną obsługą, oferowaną w 1500 autoryzowanych punktach obsługi na całym świecie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!