Scania z konfiguratora u pierwszej firmy z Polski

16 kwietnia 2018, 11:14

Pierwszy pojazd Scania nowej generacji zaprojektowany przy pomocy Konfiguratora pojazdów Scania trafił do swojego polskiego właściciela. Nowa Scania R410 zasiliła flotę firmy AGRO-MASZ, klienta serwisu Scania Częstochowa.

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania, to narzędzie dostępne online, pozwalające na stworzenie własnego pojazdu. Konfigurator zawiera gamę pojazdów, które można wyposażyć w dostępne opcje wedle uznania.

AGRO-MASZ to przedsiębiorstwo założone w 2006 roku, zajmujące się produkcją maszyn rolniczych. Scania R410 została zaprojektowana przez Krystiana Nowaka, 16-letniego syna właściciela firmy.

– Zamówiliśmy naszą Scania R410 przez internet. Od początku wiedzieliśmy na czym nam zależy – na pojeździe idealnie dopasowanym do konkretnych zadań transportowych. Dlatego zaprojektowanie odpowiedniego pojazdu, nie było trudne, tym bardziej, że Konfigurator jest bardzo intuicyjny – komentuje Krystian Nowak z firmy AGRO-MASZ.

– Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania to bardzo wygodne narzędzie zarówno dla klientów, jak i dla sił sprzedaży. Pozwala na zbudowanie pojazdu bez wychodzenia z biura. Dzięki niemu, klient może porównać różne wersje stworzonych przez siebie pojazdów, a następnie omówić je z handlowcem Scania. Tak właśnie było w przypadku współpracy z AGRO-MASZ – komentuje Mateusz Płonka, przedstawiciel handlowy Scania Gliwice.

Po zaprojektowaniu w konfiguratorze, użytkownik może zapisać swoje pojazdy w wirtualnym garażu oraz wysłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Scania w celu uzyskania oferty. Po zalogowaniu, każdy z zapisanych wcześniej pojazdów może być w dowolnym momencie odtworzony i stanowić podstawę do kolejnych modyfikacji.

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania jest dostępny na stronie internetowej: www.scania.pl.

Film o pojeździe: https://youtu.be/gYTTtzxQTtk.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!