Kup pojazd Volvo i wygraj wyjazd do RPA na World Cup 2010

30 stycznia 2010, 0:00

Gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2010 jest Republika Południowej Afryki. Z okazji tego największego wydarzenia futbolowego w tym roku Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty w obejmującym Polskę regionie Europy centralno-wschodniej, specjalną, limitowaną edycję pojazdów „World Cup 2010”, których zakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata do RPA.

W ramach limitowanej edycji klienci mogą wybierać wśród takich modeli pojazdów jak Volvo FH, FM, FE i FL.. Ciężarówki dostępne będą w określonych specyfikacjach, w trzech opcjach zakupowych. Dedykowane zarówno przygotowanym na miarę potrzeb i oczekiwań klientów transakcjom flotowym, jak i zakupom pojedynczych egzemplarzy.

Usługi opcjonalne towarzyszące ofercie to Niebieski Kontrakt Serwisowy na 48 miesięcy w atrakcyjnej cenie, opracowany przez Volvo system informacji transportowej Dynafleet Online z subskrypcją oraz specjalna oferta finansowania zakupu przez VFS Usługi Finansowe Polska.

Wszystkie pojazdy z limitowanej edycji „Word Cup 2010" oferowane są w specjalnym, oklejeniu kabiny.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej oferty, zyskują możliwość wzięcia udziału w wyjeździe do południowej Afryki i przeżycia prawdziwych, piłkarskich emocji na żywo, jakie zapewni im bilet wstępu na jeden z meczy Mistrzostw. Dodatkowo, na miejscu, czeka na nich wiele turystycznych atrakcji, jakie oferuje ten niezwykły kontynent, a wśród nich wycieczka do Wodospadów Wiktorii.

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązującej do 30 kwietnia 2010r. oferty dostępne są w sieci sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo w Polsce oraz na stronach www.volvotrucks.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!