Fiege współpracuje z Gerry Weber International AG

15 lutego 2010, 0:00

Grupa Fiege, dostawca usług logistycznych z siedzibą w Greven, rozpoczęła współpracę ze znaną na całym świecie firmą odzieżową Gerry Weber International AG, z siedzibą w Halle (Westfalia). Logistyką produktów z kolekcji odzieży codziennej Gerry Weber Edition zajmuje się zespół obsługujący mega centrum Fiege, zlokalizowane w Ibbenbüren. Zadaniem Fiege jest dostarczanie produktów na rynki całego świata. Głównym rynkiem zbytu Gerry Weber jest Europa, a w szczególności Niemcy i kraje Beneluksu.

„Cieszymy się, że powierzono nam tak odpowiedzialne zadanie. Jesteśmy pewni, że doskonale poradzimy sobie z nowym wyzwaniem, a nasz klient będzie zadowolony ze świadczonych mu usług” – mówi Jens Fiege, członek zarządu Fiege Stiftung & Co. KG.

„Nowe łańcuchy dostaw obsługiwane będą przez wysoce wykwalifikowany personel, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie logistyki produktów branży odzieżowej, które wymagają szczególnej troski”
– podkreśla Jens Fiege. „Dzięki temu będziemy mogli wykorzystać efekt synergii oraz realizować dużą ilość zamówień w krótkim czasie, co jest charakterystyczne dla tej dynamicznej branży”.

Gerry Weber Edition to kolekcja obejmująca pełną gamę produktów odzieżowych, od wyrobów dziewiarskich aż po koszule, bluzki, spodnie i spódnice. Specjalizujące się w obsłudze klientów z branży odzieżowej mega centrum w Ibbenbüren, oferuje swoim klientom 6 500 m² powierzchni magazynowej. Co roku centrum dystrybuuje ponad 5 milionów sztuk odzieży. Wśród usług świadczonych klientom, znajduje się m.in.: kontrola jakości, rejestracja odbieranych towarów, kompletacja zamówień, a także ładunek i rozładunek towaru. W ramach usług dodatkowych w mega centrum w Ibbenbüren mocowane są także etykiety, etykiety z cenami produktów, znaczniki RFID oraz plakietki zabezpieczające.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!