Josam Truckaligner II PC

22 lutego 2010, 0:00

Firma Josam Polska Sp. z o.o., wprowadziła na polski rynek laserowo-komputerowy przyrząd najnowszej generacji do pomiarów geometrii zawieszenia pojazdów ciężarowych. Josam Truckaligner JT 3000 B PC charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją w systemie bluetooth oraz w pełni ikonograficznym menu.

Główne zalety to urządzenia:

· Przyrząd podczas pomiaru wszystkich parametrów bazuje (tak jak wszystkie przyrządy Josam) względem osi symetrii ramy (kratownicy), która dla ww. rodzajów pojazdów jest podstawowym elementem nośnym.

· Przesuwny duży ekran pozwala na śledzenie procedury oraz wyników pomiarów podczas obsługi przyrządu i regulacji geometrii zawieszenia przez jedną osobę czy to z miejsca kierowcy, czy też z poziomu kanału obsługowego.
· Sterowanie procesem pomiarowym realizuje obsługujący za pomocą bezprzewodowego pilota.
· Podczas pomiarów można skorzystać z parametrów geometrii zawieszenia zalecanych przez Josam lub użyć parametrów producenta pojazdu. Poprawne wartości wyświetlane są w kolorze zielonym.
· Wersja urządzenia z poziomnicą elektroniczną pozwala na przeprowadzenie pomiarów również na stanowiskach nie spełniających wymagań co do tolerancji pochylenia i falistości podłoża.

· Przyrząd posiada specjalne oprogramowanie do pomiarów parametrów podwójnych osi kierowanych i autobusów przegubowych.

Więcej informacji w firmie Josam Polska Sp. z o.o. (tel. 42 677 04 14)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!