Tarcze hamulcowe febi bilstein – hamuj bezpiecznie w każdych warunkach

, 17 lipca 2018, 0:12

Tarcze hamulcowe do samochodów muszą gwarantować bezkompromisową jakość i niezawodność. W sytuacji krytycznej podczas hamowania liczy się każdy centymetr.

Dlatego zawsze warto mieć pewność wybierając części zamienne marki febi bilstein odpowiadające swoją jakością produktom OE. Materiał stosowany do produkcji tarcz hamulcowych marki febi zapewnia optymalną równowagę pomiędzy osiągami, komfortem jazdy i trwałością. Nasze tarcze hamulcowe przetrwały nawet ekstremalny test: Wyścigowe Mistrzostwa Samochodów Ciężarowych FIA. Gerd Körber – trzykrotny mistrz europejskich wyścigów ciężarówek – również ufa tarczom hamulcowym febi bilstein.

Tarcze hamulcowe obciążone do granic możliwości

Firma febi bilstein – dostawca części zamiennych zaopatruje startujący w wyścigach ciężarówek Team Schwabentruk nie tylko w standardowe części eksploatacyjne, ale również dostarcza specjalnie opracowane i produkowane w Ennepetal śruby do kół.

Gerd Körber jest jednym z dwóch kierowców zespołu Schwabentruck i jednocześnie legendarną postacią europejskiej sceny wyścigów ciężarówek. Tarcze hamulcowe dostarczane przez firme febi – producenta części zamiennych z Ennepetal towarzyszą kierowcy w jego 30-tym sezonie wyścigów. Zostały one zamontowane w jego nowej ciężarówce wyścigowej noszącej numer 27. Rzeczą szczególną jest to, że nie zostały one opracowane specjalnie pod katem wyścigów, ale raczej z myślą o codziennym użytkowaniu w zwykłych ciężarówkach. W celu sprawdzenia, czy tarcze hamulcowe spełnią ostre wymagania i warunki wyścigów, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zostały poddane intensywnym testom na torze Most w Republice Czeskiej. Zespół Körber‘a w ramach ogólnych przygotować do sezonu zamontował w jego ciężarówce tarcze hamulcowe febi, które później zostały przetestowane na torze wyścigowym. Wynik był jak najbardziej pozytywny, ponieważ te odpowiadające za bezpieczeństwo elementy sprawdziły się nawet w najcięższych warunkach jazdy wyścigowej ciężarówki.

Więcej informacji na www.febi.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!