Dachser powiększył swoje magazyny

, 16 lipca 2018, 14:04

Dachser otworzył nowe obiekty w Logroño i Saragossie w Hiszpanii, zwiększając powierzchnię magazynową o 28 tys. mkw. Poprzez nowe inwestycje firma kontynuuje realizację strategii rozwoju na Półwyspie Iberyjskim. W tym roku Dachser zainwestuje w tym regionie 7,6 mln euro.

Dachser posiada gęstą sieć transportową na terenie całej Europy składającą się z 363 oddziałów, z czego aż 87 znajduje się w Hiszpanii i Portugalii. Wraz z nowo otwartymi magazynami w hiszpańskich regionach Aragonia i La Rioja, operator rozbudowuje swoją sieć logistyczną w północno-wschodniej części kraju.

– Poprzez nowe inwestycje wzmacniamy naszą obecność w regionie, wspierając jednocześnie rozwój lokalnych przedsiębiorstw przemysłowych. Dzięki oferowaniu wysokiej jakości usług zapewniamy zaawansowane rozwiązania logistyczne dostosowane do potrzeb każdego klienta – mówi Juan Quintana, Dyrektor Zarządzający Dachser European Logistics Iberia.

W Saragossie niedawno udostępniono ponad 26,6 tys. mkw. dodatkowej powierzchni w ramach trzech nowych magazynów. Dwa z nich znajdują się na obszarach przemysłowych Plaza i Malpica. Kolejny z rozbudowanych obiektów, położony w Logroño – stolicy prowincji La Rioja, podwoił ilość miejsca przeznaczonego na transport i potroił swoje moce przerobowe dotyczące przesyłek.

Obecnie w północnych regionach prowincji La Rioja, Aragonii i Navarra znajduje się ponad 70 tys. mkw. powierzchni na potrzeby logistyczne oraz działa ponad 70 codziennych bezpośrednich kursów zapewniających połączenie z pozostałymi oddziałami sieci Dachser. Dzięki temu klienci mogą korzystać z elastycznego rozkładu jazdy, a także pełnego dostępu do dowolnego punktu w Hiszpanii czy w innych częściach Europy. W tym celu w 2017 roku Dachser uruchomił nowe, codzienne i bezpośrednie trasy – z Saragossy do Mediolanu i Bolonii. Wraz z pozostałymi dziewięcioma połączeniami z Saragossy do Francji linie te uzupełniają rozbudowaną międzynarodową sieć Dachser.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!