Master Truck 2018 – zwycięstwo debiutanta

, 23 lipca 2018, 12:02

Za nami 14. już edycja zlotu Master Truck. Jak co roku, w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem zebrały się najpiękniejsze tuningowane ciężarówki z całego świata. Najlepsze recenzje zebrał pojazd, który pół roku temu opuścił fabrykę.

Tysiące osób odwiedziło w miniony weekend lotnisko w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem, by obejrzeć tuningowane ciężarówki z całego świata. Nie zabrakło premier, czyli pojazdów, które nigdy wcześniej nie były prezentowane na zlocie. Jedną z nich okazał się tegoroczny zwycięzca plebiscytu na najpiękniejszą ciężarówkę, czyli DAF XF X-MEN, należący do firmy Gosped. Pojazd i naczepa zostały ozdobione kadrami z fantastycznych amerykańskich hitów filmowych. DAF stał się wizytówką firmy niemal od razu po wyjeździe z fabryki. Właściciel odebrał go w styczniu bieżącego roku i od razu oddał do malowania.

Tradycyjnie popularnością wśród zwiedzających cieszyły się także inne atrakcje jak np. pokazy jazdy terenowej z wykorzystaniem specjalnie przystosowanych ciężarówek oraz wozów bojowych. Niezapomniane wrażenia pozostawiła po sobie noc świateł, czyli pokaz polegający na wykorzystaniu oświetlenia wszystkich uczestniczących w zlocie maszyn.

W czasie zlotu odwiedzić można było również strefę targową, gdzie oprócz producentów ciężarówek i dealerów byli również producenci części i akcesoriów, dystrybutorzy oraz dostawcy naczep. Na tych stoiskach można było zdobyć wiedzę odnośnie nowinek technicznych, stosowanych w nowoczesnych ciągnikach siodłowych i naczepach.

Na scenie Master Truck tym razem główną gwiazdą był Danzel ze swoim utworem „Pump it up”. Oprócz niego podziwiać można było artystów z polskiej sceny muzycznej, m.in. 50 Blues Band, Dj Jadzia, Lonstar, Colorado Band i HLA 4 Transplant.

Pełną listę pojazdów nagrodzonych podczas tegorocznej edycji zlotu podamy wkrótce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!