Znamy zwycięzców Master Truck 2018

, 1 sierpnia 2018, 15:07

Podczas imprezy Master Truck, tradycyjnie już, przyznano nagrody dla najlepszych pojazdów oraz stoisk. Wyróżnienia przyznano w wielu kategoriach. Przedstawiamy zwycięzców.

NAJLEPSZE STOISKO ZLOTU – THE BEST STAND OF THE SHOW

  • 3 miejsce BRAT-KUL
  • 2 miejsce MAVET
  • 1 miejsce ENA TRUCK

MASTER MINI TRUCK

  • 3 miejsce KENWORTH W900 DOMINIK GAWEŁ
  • 2 miejsce IVECO STRALIS KRZYSZTOF RYBA
  • 1 miejsce VOLVO FH JAKUB SŁOTA

DAF ZLOTU

  • Najładniejszy DAF zlotu – Nr 2 – DAF ALIEN TOM-TECH
  • Najlepiej oświetlony DAF zlotu – Nr 289 – DAF X-MEN – GOSPED
  • Najsympatyczniejszy team DAF – NIKA TRANS

IVECO ZLOTU

  • POJAZD NR 52 IVECO IVAN POMOC DROGOWA TYTAN

MAN ZLOTU

  • MAN MORAWIEC

MERCEDES ZLOTU

  • POJAZD nr 77 MERCEDES ACTROS, FIRMA MAGPOL

RENAULT ZLOTU

  • POJAZD NR 170, RENAULT MAGNUM, FIRMA POL-MARK

SCANIA ZLOTU

  • POJAZD NR 118 SCANIA CZTEREJ PANCERNI I PIES, FIRMA MATRAS

VOLVO ZLOTU

  • POJAZD NR 30, VOLVO MINIONKI ROZRABIAJĄ, FIRMA EMTIR

1-SZY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT

  • POJAZD NR 155, VOLVO FH 13, FIRMA CHMAL

14 – TY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT

  • POJAZD NR 166, RENAULT MAGNUM, FIRMA ALTRANS

NAJWIĘKSZA FLOTA

  • TIGER ENERGY TEAM II

NAJWIĘKSZY DYSTANS – BIGGEST DISTANCE

  • POJAZD NR 518, CITROEN RELAY LKD SERVICE LTD (HAVANT, GB 1556 KM)

NAGRODA PREZESA RADIA OPOLE/PRIZE OF RADIO OPOLE

  • POJAZD NR 16, DAF BUNGA BUNGA, FIRMA JADAR

NAGRODA GŁÓWNEGO INSPEKTORA TRANSPORTU DROGOWEGO

  • POJAZD NR 83, SCANIA R620, FIRMA TIMO MUCKE

NAGRODA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI – POLICE HEADQUARTERS PRIZE

  • POJAZD NR 76, MERCEDES ACTROS, FIRMA MAGPOL

NAGRODA KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W OPOLU

  • POJAZD NR 21, SCANIA SHOGUN, FIRMA TEDI-TRANS

NAGRODA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OPOLU

  • POJAZD NR 19, SCANIA R620, MATTHIAS STRAUBE

NAGRODA DZIENNIKARZY

  • POJAZD NR 323, SCANIA R450, FIRMA POPŁAWSKI

PROMOTOR ZLOTU

  • NILS WALDAU

NAJLEPSZE PRZEBRANIE

  • TOM-TECH

WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ

  • POJAZD NR 748, MAN GDZIE JEST NEMO, FIRMA CHEŁMIŃSKI
  • POJAZD NR 50, TRABANT ZŁOMEK, FIRMA TOM-TECH

FAWORYT DZIECI

  • POJAZD NR 188, SCANIA CZTEREJ PANCERNI I PIES, FIRMA MATRAS

NAJŁADNIEJSZY WÓZ STRAŻACKI

  • POJAZD NR 539, MERCEDES OSP GŁÓWCZYCE

NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI DO 7,5 TON

  • POJAZD NR 540 FORD F-1, ACANA

NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI POWYŻEJ 7,5 TON

  • POJAZD NR 56 KENWORTH W900L FIRMA ŁĄCZYŃSKI

NAJLEPSZA POMOC DROGOWA

  • POJAZD NR 380 SCANIA P410 FIRMA LECHMOT

NAJLEPIEJ OKLEJONY MASTER TRUCK

  • POJAZD NR 456, VOLVO CEBULKA, FIRMA CEBULA TRANSPORT

NAJLEPSZE NAGŁOŚNIENIE

  • POJAZD NR 295, VOLVO KRECIK, FIRMA SAM II

CIEKAWY MOTYW – WYRÓŻNIENIE

  • POJAZD NR 18, MERCEDES SPARTA, FIRMA JOŃCZYK

ARANŻACJA OŚWIETLENIA – WYRÓŻNIENIE

  • POJAZD NR 730 SCANIA R580, PER HENRIKSEN

ARANŻACJA WNĘTRZA – WYRÓŻNIENIE

  • POJAZD NR 17 SCANIA OLDSCHOOL BABY LEXUS

NAGRODA ZA NIETRĄBIENIE – GENTELMEN OF THE SHOW

  • POJAZD NR 747, SCANIA GAME OVER, FIRMA REPIŃSKI TRANSPORT

MASTER TRUCK INTERNETU

  • POJAZD NR 330 VOLVO FH500 FIRMA WICHOT TRANSPORT

MISTRZOWIE TUNINGU – TUNING CHAMPIONS

  • KK GARAGE

NAJŁADNIEJSZY VAN ZLOTU

  • 3 miejsce POJAZD NR 36 MERCEDES SPRINTER, PERNAK TOMASZ
  • 2 miejsce POJAZD NR 35 VOLKSWAGEN AVATAR, KRZYSZTOF FOJT
  • 1 miejsce POJAZD NR 443 VOLKSWAGEN KRAFTER, FIRMA KABI

NAŁADNIEJSZY OLDTIMER ZLOTU -THE BEST OLDTIMER TRUCK OF THE SHOW

  • 3 miejsce POJAZD NR 43, SCANIA 143, TIMO MUCKE
  • 2 miejsce POJAZD NR 728 VOLKSWAGEN VW PICK UP BULIK ,MICHAŁ JĘDRUSZEK
  • 1 miejsce POJAZD NR 58, JELCZ C317, FIRMA EPO-TRANS

MASTER TRUCK MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

  • 3 miejsce POJAZD NR 52, IVECO IVAN, POMOC DROGOWA TYTAN
  • 2 miejsce POJAZD NR 731, DAF HULK, FIRMA SYGULKA
  • 1 miejsce POJAZD NR 32, FREIGHTLINER, BARTEK SOŁTYS

MASTER TRUCK NAJLEPSZY WYDECH – MASTER TRUCK OF THE LOUD PIPE

  • 3 miejsce POJAZD NR 93, SCANIA, LEX-US
  • 2 miejsce POJAZD NR 88, SCANIA R500, FIRMA MPT
  • 1 miejsce POJAZD NR 192, SCANIA 143, FIRMA SN-TRUCKSTYLING

NAGRODA OD TELEWIZJI MOTOWIZJA

  • POJAZD NR 13, DAF VIKING, FIRMA TOM-TECH

NAGRODA OD TELEWIZJI TELE 5

  • POJAZD NR 3, DAF VADER, FIRMA TOM-TECH

NAGRODA OD TELEWIZJI NTL

  • POJAZD NR 106, INTERNATIONAL, FIRMA ICS RZEPA

NAGRODA OD TELEWIZJI ADVENTURE HD

  • POJAZD NR 14, SCANIA DARK SPIRIT, firma PARS

NAGRODA OD TELEWIZJI TVR

  • POJAZD NR 44, DAF EGIPT, FIRMA ŁUKASZ

NAGRODA OD PROGRAMU NA OSI

  • POJAZD NR 41, SCANIA LETTI, FIRMA BACA

CIĘŻARÓWKA PUBLICZNOŚCI/MASTER TRUCK OF THE PUBLIC

  • 3 miejsce POJAZD NR 5, SCANIA RED ROSE, FIRMA KLANATRANS
  • 2 miejsce POJAZD NR 70, VOLVO WOLNI 2018, FIRMA TOM-TECH
  • 1 miejsce POJAZD NR 118, SCANIA CZTEREJ PANCERNI, FIRMA MATRAS

MASTER TRUCK – BEST OF SHOW

  • 30 miejsce POJAZD NR 729, SCANIA T730 PER HENRIKSEN
  • 29 miejsce POJAZD NR 88, SCANIA R500, firma MPT
  • 28 miejsce POJAZD NR 9, SCANIA NOSTALGIA, RU ROUTE
  • 27 miejsce POJAZD NR 28, SCANIA SIN-CITY, REPIŃSKI TRANSPORT
  • 26 miejsce POJAZD NR 107, SCANIA MINIONKI II, EMTIR
  • 25 miejsce POJAZD NR 766, SCANIA T, GREGOR ULRICH
  • 24 miejsce POJAZD NR 11, VOLVO VIKING 43, INGO DINGES
  • 23 miejsce POJAZD NR 87, SCANIA R620, MATTIAS STRAUBE
  • 22 miejsce POJAZD NR 702, SCANIA SEVERNI HVEZDA, NORBERT HORVATH
  • 21 miejsce POJAZD NR 120, SCANIA ŚWIĘCI Z BOSTONU, MATRAS
  • 20 miejsce POJAZD NR 77, MERCEDES ACTROS, MAGPOL
  • 19 miejsce POJAZD NR 12, SCANIA R500, WALDAU TRANS
  • 18 miejsce POJAZD NR 70, VOLVO WOLNI 2018, TOM-TECH
  • 17 miejsce POJAZD NR 95, SCANIA, EWERS HOLGER
  • 16 miejsce POJAZD NR 90, SCANIA, DIRK LIMPERT
  • 15 miejsce POJAZD NR 740, SCANIA, TS EXPRESS
  • 14 miejsce POJAZD NR 7, SCANIA HISTORIA, AD BOCAN
  • 13 miejsce POJAZD NR 100, SCANIA BLACK WARRIOR, AUTOHOF BERG
  • 12 miejsce POJAZD NR 580, SCANIA DIRTY HARRY, MOLADERS TRANSPORT
  • 11 miejsce POJAZD NR 208, SCANIA ROLLING STONES, NOESSLER TRANSPORTE
  • 10 miejsce POJAZD NR 5, SCANIA RED ROSE, KLANATRANS
  • 9 miejsce POJAZD NR 17, SCANIA OLDSCHOOL BABY, LEX-US
  • 8 miejsce POJAZD NR 20, VOLVO FH4 DREAMLINER, MAGPOL
  • 7 miejsce POJAZD NR 519, SCANIA ELVIS, MOLANDERS TRANPORT
  • 6 miejsce POJAZD NR 500, SCANIA EINSTEIN, MONCHINA
  • 5 miejsce POJAZD NR 93, SCANIA, LEX-US
  • 4 miejsce POJAZD NR 1, SCANIA DYWIZJON 303, REPIŃSKI TRANSPORT
  • 3 miejsce POJAZD NR 609, SCANIA LEGEND, HEIDE-LOGISTIC
  • 2 miejsce POJAZD NR 2, DAF ALIEN, TOM TECH
  • 1 miejsce POJAZD NR 289, DAF X-MEN, GOSPED

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!