Tytuł Top Employers Polska 2010 dla Volvo Polska

22 marca 2010, 0:00

Instytut CRF przyznaje certyfikaty Top Employers pracodawcom, którzy według niezależnego badania spełniają najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Firma Volvo Polska wzięła udział w tym badaniu po raz pierwszy i dołączyła do grona 500 certyfikowanych przedsiębiorstw na świecie i 14 w Polsce.

– „Tytuł Top Employer to dla nas bardzo prestiżowe wyróżnienie i potwierdzenie, że Volvo Polska znajduje się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców. Jednocześnie uczestnictwo w badaniu Top Employers dało nam wyjątkową możliwość porównania się z innymi firmami w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Takie porównanie niewątpliwie pomoże nam zwrócić uwagę na obszary, w których wciąż możemy się doskonalić” – podsumowała Bożena Michońska – Dyrektor ds. Personalnych Volvo Polska.

W poszczególnych kategoriach Volvo Polska osiągnęła następujące wyniki:

Instytut CRF (Corporate Research Foundation) to niezależna organizacja odpowiedzialna za realizację projektów Top Employers. Poprzez badanie dotyczące zasad HR Instytut CRF określa, czy organizacja spełnia wymogi otrzymania certyfikatu Top Employer. Szczegółowo sprawdzane są decydujące i konkurencyjne obszary zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak wynagrodzenia i benefity, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej, warunki pracy i kultura firmy.

Poprzez obiektywną i niezależną metodologię badawczą Top Employers ukazywani są jako najbardziej postępowi pracodawcy w kraju. Pomaga to certyfikowanym organizacjom w przyciąganiu, retencji i zaangażowaniu talentów. Certyfikowani pracodawcy mają prawo do używania znaku jakości Top Employers przez cały rok.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!