Coraz bogatsze portfolio i rosnąca baza klientów – należąca do WABCO marka ProVia świętuje drugą rocznicę.

, 20 sierpnia 2018, 23:34

ProVia, wprowadzona na rynek w 2016 roku, jest komercyjną marką części zamiennych do samochodów, która zapewnia niezawodną pracę i bezpieczeństwo dla samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep.

W tym czasie liczba produktów w portfolio marki zwiększyła się czterokrotnie! Obecnie oferuje ponad 160 części w 21 oddzielnych liniach produktów, które zostały zaprojektowane na potrzeby rynku wtórnego. Szeroka gama produktów ProVia z serii „bez dodatków” (koncepcja „no frills”) obejmuje wszystkie główne, pneumatyczne części zamienne do hamulców do ciężarówek stosowane przez wiodących producentów oryginalnego sprzętu (OEM), zapewniając ponad 1300 odniesień do części OEM. ProVia rozszerzy swoje portfolio produktów w 2018 r., dodając siedem nowych linii produktów, w tym zawory zwalniające hamulec przyczepy, siłowniki dwumembranowe do hamulców sprężynowych i zawory 4-obwodowe.

W ciągu ostatniego roku ProVia podwoiła swoją sieć dystrybucji oraz globalny zasięg – jest już sprzedawana przez ponad 330 dystrybutorów w 1000 lokalizacjach w ponad 55 krajach na całym świecie, od Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu po Amerykę, Rosję, Chiny i Południową Koreę. ProVia wypuściła także swój pierwszy asortyment w Ameryce Północnej i planuje dalszą ekspansję swojej rosnącej sieci na tym rynku.

ProVia na Automechanice 2018

  • Gdzie: Frankfurt, Niemcy
  • Kiedy: Wrzesień 11-15, 2018
  • Numer stoiska: Hala 5,  Stoisko B81

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!